anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący się rozmyślił...

Aleeklocki
#8 Zapaleniec#

Hej mam pytanie do sprzedających 😉 

Jeżeli kupujący kupił ode mnie produkt i się rozmyślił. I paczka wraca do mnie bo ktoś jej w ogóle nie odebrał. To mogę jakoś odzyskać pieniądze za wysyłkę? Wysyłka była firma InPost. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli odstąpił od umowy, czyli w jakikolwiek sposób poinformował o rezygnacji, to sprzedawca zwraca za towar i za wysyłkę do kupującego.

oznacz moderatorów

Aleeklocki
#8 Zapaleniec#

No właśnie chodzi o to, że nie poinformował. Po prostu nie odebrał. Była to przesyłka za pobraniem. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W takiej sytuacji możesz sądownie domagać się zwrotu poniesionych kosztów.

oznacz moderatorów

Aleeklocki
#8 Zapaleniec#

Myślę, że ja ani Sąd nie będziemy chcieli się w to bawić za wysyłkę za 13,41 zł. 😂 P

Po prostu chciałem wiedzieć czy może allegro albo firma InPost zwracają pieniądze albo część pieniędzy za taką wysyłkę. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Aleeklocki, potrąć tą kwotę w zwrocie za towar i z głowy 🙂
chyba, że jesteś prywaciarzem to nie zwracaj nic, czekaj, aż odbierze 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Patryczku jak chcesz potrącić z pobrania 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11, gumpi ja 😞

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Aleeklocki jeśli nadanie allegro paczkomat to zwrto jest w cenie, płacisz tylko za nadanie.

Sprawę zakładasz w e-sądzie lublin, koszt 30 zł jedyny minus trzeba się pobawić w pozyskanie pesla od gminy lub Centrum Personalizacji Dokumentów MSW, w gminie szybciej go uzyskasz 🙂 Wszystko wysyłasz zdalnie z domku i czekasz na kasę 🙂 a kupujący na koniec jest w plecy ok. 300 zł 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Pod warunkiem, że kupujący nie złoży odpowiedniego pisma do sądu o rozprawę i  nie udowodni w niej braku swej winy, a udowodnić ją można na przynajmniej 10 sposobów.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

dam ci fory @xyz96 

podaj 7 sposobów z przynajmniej 10

oznacz moderatorów