anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety z programu Super Sprzedawca

SwiatBucikow
#7 Wielbiciel#

Witajcie.
Jako początkujący sprzedawcy dotarliśmy do pierwszego "kamienia milowego" na Allegro - tytuł Super Sprzedawcy. No i fajnie... Otrzymaliśmy za obrót określona liczbę monet. Standard... Problem pojawił się w momencie gdy okazało się, że monety z automatu nie przypiszą się do ofert, ponieważ nie posiadamy żadnych ofert powyżej pierwszego poziomu cenowego czyli 49,99 zł.

Zatem pojawia się zagadka i nasze pytanie (do sedna człowieku) - jak wykorzystać monety z SS w odniesieniu do powyższych informacji?

Jakieś podpowiedzi...?? Jakieś pomysły...??

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SwiatBucikow to co piszesz nie powinno mieć wpływu na dodawanie monet, może odwołam się do warunku:

Liczba Monet przypisanych do oferty nie może stanowić więcej niż 25% ceny produktu w tej ofercie.

Wyjątek stanowią oferty Super Sprzedawców, w tym przypadku liczba Monet przypisanych do oferty nie może stanowić więcej niż 50% ceny produktu w tej ofercie.

Jaki jest limit Monet w ofercie?
  • Super Sprzedawcy: maksymalnie 50% ceny przedmiotu, ale nie więcej niż 100 Monet
  • pozostali Sprzedający: maksymalnie 25% ceny przedmiotu, ale nie więcej niż 20 Monet
Które kategorie są wyłączone z promowania Monetami?
  • Elektronika > Konsole i automaty > Microsoft Xbox 360 > Zdrapki
  • Elektronika > Komputery > Internet
  • Elektronika > Telefony i Akcesoria > Pre-paid
  • Kultura i rozrywka > Gry > Gry online (MMO)
  • Komputery > Oprogramowanie > Internet
  • Kultura i rozrywka > Gry > Gry na konsole > Doładowania
  • Kultura i rozrywka > Kody i doładowania > Karty podarunkowe > Karty Allegro
  • Kategorie z działu Ogłoszenia i usługi

Jeśli nadal nie rozwiązaliście problemu, zgłoście się do nas tu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

SwiatBucikow
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź i poradę. Jednakże chyba nie do końca jasno przedstawiłem zagadnienie.
Pytanie jest takie - chcę przypisać monety z SS do ofert, które są w przedziale cenowym poniżej 49,99 zł. Oczywiście mogę to zrobić z poziomu "Narzędzi do promocji" na głównej stronie "Moja sprzedaż" ale nie chcę ustanawiać płatnej kampanii monetowej, ponieważ dysponuję pakietem monet z SS.
Czy jeśli ustanowię kampanię monetową dysponując monetami z SS wówczas rozdawane Klientom monety będą pochodzić z SS czy osobnej puli określonej w kampanii monetowej z ustalonym budżetem?

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Monet z programu SS nie przypisujesz samodzielnie do aukcji

Są automatycznie dodawane do każdej aukcji ktora spełnia warunki

Jednym z nich jest np kwota

 

Ilość otrzymanych monet jest zależna od obrotu

załóżmy, że dostałeś na ten miesiąc rozliczeniowy pule 60 monet

Aukcje spelniające wymagania są wyrównione monetami

 

I bedą tak długo dopóki w puli bedą monety do rozdania.Wyczerpiesz te 60 sztuk i wyróżnienia monetowe znikają

 

Pozostaje Ci dzwignąć cene tych najwyższych ofert

oznacz moderatorów