anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący wybrał odbiór osobisty zamiast wysyłki paczkomatem. teraz się miga od zapłaty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
piter17234
#9 Pomysłodawca#

Witam, 

Kupujący przez pomyłkę wybrał opcję odbioru osobistego z opłatą przy odbiorze. 

Wytłumaczyłem, żeby przelał środki + koszty wysyłki to wyśle mu towar. Po 6 dniach ciszy, skontaktowałem się z kupującym. Odpowiedział że do końca dnia wszystko załatwi. Wieczorem napisał sms-a, że z powodu długiego wyjazdu nie może tego towaru teraz zakupić z dopiskiem ''sorki za kłopot i zawracanie gitary'' 

Jakie mam wyjścia z tej sytuacji? Prowizje mi naliczyło, a sama sprzedaż wątpię że dojdzie do skutku.

Pozdrawiam

P

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piter17234 Kupujący chce dokonać zakupu w późniejszym terminie czy całkowicie z niego zrezygnować? Jeśli zrezygnować, powinien przesłać Ci odstąpienie od umowy. Następnie w celu zwrotu opłaty transakcyjnej napisz do nas przez ten formularz i prześlij odstąpienie Kupującego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
piter17234
#9 Pomysłodawca#

Dziekuję za informację. Staram się to ustalić. Jak wygląda odstąpienie od umowy ze strony kupującego?

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piter17234 Jeśli nie potrzebujesz dokumentu dla swojej księgowej, to wystarczy, że Kupujący napisze Ci w wiadomości na Allegro Lokalnie, że odstępuje od umowy i wycofuje się z zakupu. Następnie prześlij nam zrzut ekranu tej wiadomości z widocznym loginem. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów