anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile punktów zabierają za wysyłkę po terminie?

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jak w temacie, klient prosi o wysyłkę 8-9 bo jest na wakacjach i nie wiem ile mnie to będzie kosztować.... I czy można tę śmieszną punktację w takiej sytuacji jakoś ominąć?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x jeśli nie masz problemów z jakością idź na rękę klientowi , ew. negatyw będzie Cię o wiele więcej kosztował .

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

No planuję iść na rękę. Ale tak z ciekawości pytam, bo nieodpisanie na duplikat wiadomości kosztowało mnie kiedyś z 1000pkt, więc ile za to mogą kasować?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x u mnie przy 1 nieterminowej na ok. 600 punktów nie odjęło . Tu są jakieś przedziały procentowe .

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Czyli za pójdzie na rękę klientowi będę mieć konto poniżej neutralnego poziomu, paranoja...

oznacz moderatorów

solek98
#9 Pomysłodawca#

Takie to już jest życie sprzedawcy na a l l e d r o g o płacisz i płaczesz a jedynie zarabia a l l e d r o g o.

U mnie po urlopie jakość czasu wysyłki spadła poniżej 40%, więc zakończyłem sprzedaż na tym śmiesznym portalu i wszystkim tak radze. Prędzej się zarobicie niż zarobicie normalne pieniądze.

oznacz moderatorów

solek98
#9 Pomysłodawca#

I jeszcze cenzurę mają na forum które ma służyć użytkownikom 😂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@solek98 widzę że przemawia przez Ciebie złość, że nieumiejętnie przygotowałeś się na allegro do urlopu 😞  

Prędzej się zarobicie niż zarobicie normalne pieniądze.

Jak się nie umie wycenić  swojej pracy to się zaharowałeś za miskę ryżu 😞

I jeszcze cenzurę mają na forum

Bzdury gadasz 😉  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

solek98
#9 Pomysłodawca#

@kostas11 niestety nie mogę się z tobą zgodzić, a moja opinia jest obiektywna i wypracowana przez kilka dobrych lat sprzedaży na tym portalu. Kilka lat temu poleciłbym go bez wahania ale niestety mało im było więc, prowizja w górę chyba 2x, prowizja od kosztów wysyłki (paranoja), prowizja od smart inpost + podwyżka prowizji, prowizja od kuriera smart. Teraz wprowadzają swoje wysyłki które oferują za "darmo", a gwarantuję Ci że do końca roku sprzedawcy będą musieli płacić za te wysyłki jak tylko ogłupią kupujących. 

Wątpię żebym mógł z Tobą na ten temat podyskutować, bo zapewne nigdy nie korzystałeś z tego serwisu profesjonalnie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@solek98 kolego prawie 15 lat tu sprzedaje jako profesjonalna firma i mam się dobrze, nic nie dokładam bo mam odpowiednio wszystko wyliczone 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x jak masz 100 wysyłek w miesiącu to 2 możesz opóźnić 🙂

Maksymalnie możesz uzyskać 100 punktów za 98% przesyłek wysłanych na czas (zweryfikowanych na podstawie statusu wysyłki).

A numer przesyłki jest podobnie ale to możesz wcześniej dodać, zanim nadasz 🙂

Maksymalnie uzyskasz 30 punktów za 98% numerów przesyłek uzupełnionych na czas.

________
Κώστας
oznacz moderatorów