anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

konta revilut i innych aplikacji w allegro

pszemko74
#8 Zapaleniec#

kurcze ja już nie wytrzymam z tymi konsultantami z allegro.mam  w sumie świeze konto w allegro coś koło tygodnia,jak aktywowowałem na początku konto revolut to generalnie bez problemu  tylko musiałem wysłać potwierdzenie ze konto nalezy do mnie,jako ze mam firme w formie jednoosobowej działalnosci gospodarczej postanowiłem przejść allegro firma i tutaj zaczyna się szopka ,ponieważ konto sie nie zmieniło,wysłąlem przelew weryfikacyjny do Paypro ,dzisiaj dostałem wiadomość ze nie mogą zweryfikować konta ,dobra myślę sobie ok wyslę im potwierdzenie przelewu i konto aktywują i tu zdziwienie odmowa aktywacji konta piszą mi ze muszę wysłąc potw z litewskiego konta .wytłumaczy mi ktos gdzie lezy problem.Najgorsze to ze mam kilka tysiecy ofert do wystawienia, i w razie płatnosci nie mogę pozwolic sobie na czekanie na przelew z allegro mc czasu

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pszemko74, konsultuję tę sprawę. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy dowiem się czegoś więcej. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pszemko74, widzę, że Twoje konto zostało zweryfikowane. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

speedysecurity
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

tak bo zmienilem na konto w polskim banku , ale tematu nie odpuszczam bede w najblizszym czasie zmieniał konta firmowe na revolut

oznacz moderatorów