anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy odzyskam pieniądze?

kacpi2582
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam, wczoraj chciałem sprzedać konto Steam głównie chodziło o CS:GO i skiny na nim. Gościu napisał czy nie da rady samego ekwipunku kupić czyli skinów, mówię dobra. Ugadaliśmy się na 410 zeta po czym na czacie mi wyskoczyło, że tam gościu chce zakupić przedmiot. Mówi, że zapłacił, więc weszliśmy na steam i przelałem mu skiny, mam porobione zdjęcia wszystkiego, ss rozmów itd. Pieniędzy nie ma, na dodatek opłaciłem allegro (-32) bo myślałem, że jak to zrobię to dostanę te pieniądze :D. Jest jakaś szansa, że je odzyskam?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@kacpi2582 😄 😄 wizja przygarnięcia 4 sówek, wyłączyła myślenie 😞  allegro nic do tego możesz zgłosić na policję wyłudzenie 🙂

Na przyszłość sprawdzaj czy kasy niema tu przed wysyłką https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kacpi2582 Kupujący wybrał metodę dostawy i płatności: Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze. Na przyszłość - status płatności sprawdzisz w zakładce Zamówienia od kupujących. W razie wątpliwości zawsze lepiej dopytać np. tutaj, na Gadane. 

W tym momencie możesz zgłosić tę sprawę na policję. Dodatkowo w sprawie zwrotu opłaty transakcyjnej możesz napisać od nas przez ten formularz i dołączyć zrzuty ekranu, które świadczą o tym, że do sprzedaży niejako nie doszło. Opisz tam również całą sytuację, podaj login, zweryfikujemy sytuację na koncie kupującego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kacpi2582 Nie masz kasy na koncie, udostępniasz odbiór osobisty, sam się prosisz o oszustwo i niestety ktoś to wykorzystał, teraz tylko zgłoszenie na Policję i warto to zrobić, nawet po to żeby tacy nie czuli się bezkarni.😣

oznacz moderatorów