anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zapłacił za przesyłkę ale Inpost chce zapłaty

ZuzankaP
#7 Wielbiciel#

Sprzedałam książkę przez Allegro charytatywnie,  pierwsze niemile zaskoczenie to przymus druku etykiety- w aplikacji InPost nie muszę, a tutaj tak 😕 

Ale mam jeszcze taki problem- kupujący zapłacił za przesyłkę,  ale jak na stronie InPost przechodzę do nadania, otrzymuję informację,  że nie mam środków i mam doładować konto oraz zapłacić 8,99. O co chodzi? Co z tym zrobić? 

Dziękuję z góry za odpowiedź 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ZuzankaP doładuj konto i zapłać , środki za przesyłkę wpłynęły na Twoje konto , teraz Ty musisz przekazać je przewoźnikowi .

oznacz moderatorów

ZuzankaP
#7 Wielbiciel#

Dziękuję! Jak na razie nic mi nie wpłynęło,  może dlatego że jest sobota 🙂 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ZuzankaP charytatywni ... jeśli się nie mylę allegro zwraca za przesyłkę , ale dla pewności dopytamy , na razie niec nie wysyłaj , zanim odpowiedzą konsultanci  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@ZuzankaP wejdź w zakladkę Allegro Finanse, tam powinna być wpłata od kupującego, jeżeli jest to możesz wysłać towar. Jeżeli nie ma tzn., że nie zapłacił. Żeby dostać pieniądze na swoje konto bankowe, musisz zlecić wyplatę. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent051 to  była sprzedaż charytatywna , środki nie wpywają na konto sprzedawcy .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ZuzankaP Masz środki tutaj. Musisz podać dane do wypłat i poczekać na ich weryfikację. Gdy rachunek zostanie zaakceptowany, będziesz mógła zlecić wypłatę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów