anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zrezygnował z kupna przedmiotu na allegro lokalnie w opcji za pobraniem przed wysyłką

mauser13
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Szanowni, 

Kupujący zakupił przedmiot w opcji za pobraniem. Kolejnego dnia zadzwonił do mnie i powiedział, że się rozmyślił. Poprosiłem o napisanie maila, że rezygnuje z zakupu. Nie zrobił tego. Nie odbiera telefonów nie odpisuje na wiadomości / sms'y. W nagrodę allegro lokalnie naliczyło mi opłatę/prowizję. Jak mam w tej sytuacji wnioskować o anulowanie prowizji/opłaty od sprzedaży do której nie doszło.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@mauser13 Trudna sprawa jak nie masz dowodu na brak transakcji, o zwrot prowizji piszesz ale czy zwrócą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów

mauser13
#2 Obserwator#

Chyba, że wyślę i poczekam na zwrot paczki. Będę miał podkładkę że nie odebrał

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mauser13 na lokalnie nie promuje się ofert, nie wystawia odbiór osobisty, nie wystawia za pobraniem bo się potem ma takie jazdy

oznacz moderatorów

mauser13
#2 Obserwator#

Po co w takim razie są takie opcje, skoro nie działają prawidłowo. Przyznam się, że z allegro lokalnie korzystam pierwszy raz 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak napisane w regulaminie, prowizja jest bezzwrotna  a cała reszta dobrowolna i czy promujesz czy nie to twoja sprawa.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Działać to one działają dobrze tylko kupujący wypaczyli to działanie swoim a se nie zapłacę, a se zalicytuje dla jaj, a se nie odbiorę paczki za pobraniem, a se nie odbiorę osobiście. Zasada do korzystania z lokalnie jest kasa na koncie jest wysyłka.

oznacz moderatorów