anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujacy zapłacił za towar, a ja nie mam towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
sapolo
#8 Zapaleniec#

Dziś sprzedałam książkę, nie usunęłam jednak ogłoszenia na allegro i kupujący rozpoczął jej zakup, zapłacił za nią. Jednak nie mam już tej książki. Co mogę zrobić, żeby anulować tę transakcję? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:98572120
#13 Ambasador#

@sapolo żeby anulować transakcję nic nie możesz zrobić . zawarłaś umowę sprzedaży i powinnaś się z niej wywiązać , np. kupić książkę gdzie indziej i wysłać ją klientowi .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@sapolo skontaktuj się z kupującym i wyjaśnij sytuacje. Zwróć mu szybko pieniądze. Jeżeli nie jest pieniaczem, to zrozumie.🙂

oznacz moderatorów
sapolo
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięte skontaktowałam się przez czat oraz napisałam sms. Jednak ja nie mam tych pieniędzy, sprzedaż odbyła się poprzez allegro lokalnie z płatnością z góry. Czy klient sam mógłby zrezygnować z zakupu i wtedy odzyskałby swoje pieniądze?

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@sapolo jeżeli klient zapłacił z góry, to pieniądze masz w Allegro Finanse, musisz je wypłacić na swoje konto bankowe i poprosić klienta o podanie danych do przelewu, tylko w ten sposób możesz zwrócić mu wpłatę. 

oznacz moderatorów
sapolo
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź!

oznacz moderatorów