anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier dostarczył paczkę po inny adres, co teraz?

gsyART
#11 Animator#

Witam, 

mógłby ktoś z moderacji zerknąć do tej dyskusji 20080429, ponieważ kurier dostarczył paczkę po inny adres, ja mam status dostarczone, a adresat paczki nie dostał:(

adresatka kontaktowała się z DPD lecz bezskutecznie, zapewne gdy ja to zrobię usłyszę to samo co ona:(

Może jakoś allegro pomóc?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli wysyłasz przez Allegro to Allegro jest stroną, prawda! więc może należy im składać reklamację i takie wątki tu były ale zapytajmy co na to: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gsyART bardzo proszę skontaktuj się w tej sprawie z DPD, ponieważ według statusu śledzenia przesyłki Kurier odebrał ją 7 października. Szczegółowych informacji na temat tej przesyłki może udzielić przewoźnik. Mam nadzieję, że uda się wyjaśnić sprawę, gdybyś napotkał problemy to napisz proszę ponownie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

@la_nika ale nadawca czy adresat w takiej sytuacji powinien się kontaktować?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gsyART  przepraszam, że nie napisałam od razu. Zapoznałam się z Waszą dyskusją, więc myślałam, że będzie to zrozumiałe 🙂 To nadawca (czyli sprzedający) powinien skontaktować się z przewoźnikiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika @gsyART jeśli to wysyłka poprzez Allegro DPD, bez umowy własnej sprzedawcy, to nadawcą zgodnie z prawem pocztowym jest... Allegro.

Art. 3 ust. 10 - nadawca - podmiot, który zawarł z operatorem pocztowym umowę o świadczenie usługi pocztowej;

oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

@la_nikaa mogą Państwo jako allegro skontaktować się z nimi w tej sprawie? infolinia DPD nie działa, jedyna rozmowa tam to rozmowa z botem

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Z BOT-em to nie ma co dyskutować ,nawet jakbyś ze ścianą gadał szybciej zrozumie i mniej nerwów stracisz.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gsyART Była to przesyłka w ramach Smart, zatem możesz napisać do nas przez ten formularz i poprosić o złożenie reklamacji. Dla przyspieszenia weryfikacji podaj proszę takie dane jak numer zamówienia i numer przesyłki.

Żebyś nie musiał szukać, to tutaj zostawiam numer tego zamówienia: 518e0621-3e63-11ed-b32b-cd8fd0b32672 i numer przesyłki: 1000506759370U 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

@ko_alka jednak udało się skontaktować z nimi

oznacz moderatorów