anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurierzy- wysyłka przez hurtownie

motor-expert
#7 Wielbiciel#

Cześć
Do tej pory brałem towar fizycznie na sklep, następnie pakowałem i nadawałem przez allegro(przez smarta dpd-inpost-gls itp) i nie musiałem mieć żadnych umów.
Teraz gdy hurtownia zaproponowała dropshipping to poprosiła mnie o dane dostępowe do API kurierów DPD, Inpost, GLS- powiedli ze dzięki temu mogą wydrukować etykietę smart ale za bardzo nie wiem skąd mam zabrać te dane dostępowe skoro wszystko robię przez allegro? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@motor-expert Informacje na ten temat znajdziesz na tej stronie. A jeśli pojawią się jeszcze wątpliwości, możesz dopytać na eksperckim forum.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

leszania
#1 Nowicjusz#

Przez ten cały dropshipping zakupy na Allegro zamiast się poprawiać, schodzą na psy. Opóźnione nadania, wysyłka nie tego co było zamówione, osoby które mają towar którym handlują na stanie i wysyłają tego samego lub następnego dnia to już rodzynki/ewenement, zamiast standard.

Wszelkie oferty dropshippingowe powinny mieć obowiązek oznaczania w ofercie, że jest to towar, którego fizycznie nie posiadają.

Ja rozumiem, że dla sprzedających jak i Allegro jest to fajna opcja, bo wszyscy trzepią kasę, ale na dłuższą metę, dla kupujących, jest to zniechęcające. Wcale się nie zdziwię, jeśli przez to Allegro zamiast się rozwijać, zacznie upadać.

oznacz moderatorów