anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lepsze wrogiem dobrego - Wysyłam z Allegro...

kosmethurt
#9 Pomysłodawca#

Zauważyłem zmiany w panelu WYSYŁAM Z ALLEGRO.
Do tej pory domyślnie zaznaczona była opcja "Nadam przesyłkę z podjazdem kuriera".

Teraz ręcznie trzeba to zaznaczać. Przy większej ilości zamówień to będzie uciążliwe, tym bardziej, że nie korzystamy w firmie z innych form nadawania.

Czy da się gdzieś to ustawić, żeby było zaznaczone jako domyślne? jak będę chciał nadać w paczkomacie, to sobie zmienię opcję.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kosmethurt Niestety nie. Zrezygnowaliśmy z domyślnego oznaczenia, żeby umożliwić Wam za każdym razem wybór opcji nadania, którą preferujecie w danym przypadku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

Akurat domyślne ustawienia (ustawiane przez użytkownika) w programach są normą.

W moim przypadku wcześniejsza domyślna opcja "Nadam przesyłkę z podjazdem kuriera" przeszkadzała, bo parę razy w "ferworze walki" (a raz samo przestawiło) dopiero przy paczkomacie okazywało się, że nie można nadać i trzeba było wracać, generować poprawną etykietę, opłacać (ponownie i już nie tak korzystnie) a ewentualnie w wolnej chwili (jak się nie zapomniało) wyjaśniać z InPostem/Allegro.

Nie rozumiem, że takich prostych rzeczy jak np. domyślne ustawienia nie da się zrobić na Allegro, a jakieś komplikacje to wchodzą regularnie.

pozdrAVIAm

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

kosmethurt
#9 Pomysłodawca#

Szkoda, że nie dajecie wyboru - żeby wybierać ręcznie albo ustawić automat, bo teraz trzeba tylko się dodatkowo naklikać.

oznacz moderatorów