anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja dla WOŚP - nieuczciwy licytujący

gerling23
#1 Nowicjusz#

Witam. Wystawiłem na licytację dla WOŚP możliwość przejażdżki kultowym samochodem zabytkowym. Licytacja przerosła moje oczekiwania a kwota zawędrowała do poziomu aż 4600zł co jest świetnym wynikiem, tym bardziej że całość miała być przeznaczona na pomoc innym w ramach 30 finału WOŚP. Dzisiaj otrzymałem wiadomość od osoby, która wygrała licytację z informację, że on niczego takiego nie licytował, że to ktoś z jego laptopa korzystał itp. i ewidentnie widać, że gość się wycofuje z tematu. Pytanie, co zrobić w tej kwestii? Druga oferta była tylko 50zł tańsza więc ktoś inny mógł faktycznie to wygrać i wesprzeć szczytny cel.

Nie chcę tego tak zostawiać bez echa. Przez czyjeś głupie zachowanie spora suma nie dotrze do WOŚP. Czy można z tego wyciągnąć jakiekolwiek konsekwencje? Jestem zdruzgotany, że całą licytację szlag trafił...

 

Pozdrawiam. Jarek

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@gerling23 wystawiałeś jako firma czy osoba prywatna ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gerling23
#1 Nowicjusz#

Jako osoba prywatna.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gerling23 pozostaje sąd, inaczej nie zmusisz do opłacenia, możesz spróbować skontaktować się z allegro i poprosić o kontakt z drugą ofertą może coś podziałają, jak nie to pozostanie wystawić ponownie licytację 😞

A dla zasady zgłoś kupującego że udostępnia konto innej osobie może załapie bana za zabawę 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gerling23
#1 Nowicjusz#

Ok, dziękuję. Zgłosiłem sprawę do Allegro. Zajmą się tym. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów