anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zablokowanie środków przez allegro

Lukchempl
#7 Wielbiciel#

Jestem nową firmą i sprzedawałem towar konkurencyjny do OS Allegro co się stało moje konto zostało zawieszone mimo przesłania dokumentów. Lepiej dodatkowo wstrzymano mi wypłate środków od kupujących. Paczki dotarły do kupujacych a serwis nadal mi nie wypłaca środków. A jeden z Panów z działu bezpieczeństwa każe czytać regulamin funkcjonalnie 🙂

 

Przepisy regulaminu Allegro należy również czytać funkcjonalnie, w tym wypadku mamy na myśli bezpieczeństwo transakcji i mowa jest tam o zawieszeniu konta. Wszystkie inne ustalenia są informacjami wewnętrznymi firmy, których nie udzielamy użytkownikom. TO JEGO WSPANIAŁA WYPOWIEDŹ 

Mój prawnik kazał wiec zapytać na podstawie jakiego punktu wstrzymali mi wypłaty środków z allegro PAYU ale panuje cisza. 

Ja się nie poddam i bede walczył i udowodnie to że zablokowali mnie bo miałem za dobre ceny i jedynie komu zagrażałem to Oficjalny Sklep Allegro 

Tak jestem na allegro nowy i za dużo sprzedałem wiec BLOKADA

Dodam tylko że wszystkie paczki nadałem i mam 100 procent pozytywów oraz nie złamałem regulaminu ale po co mnie odblokowywać bym nadal konkurował z OS Allegro 

Napisałem do nich odwołanie od decyzji i czekam Nie pomoże bede walczył przed Sądem i UOKiK 

Czy komuś z Was w wyniku reklamacji udało się odblokowa

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

A w zasadzie za co zawiesili?

oznacz moderatorów