anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja WOŚP - sprzedaliśmy "przeżycie/przygodę", ale ustawiliśmy dostawę. Co teraz?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kopyto_co
#7 Wielbiciel#

Cześć, na WOŚP zrobiliśmy aukcję Numer oferty: 15076024530 - https://allegro.pl/oferta/przygoda-z-kopytem-wybierz-kolor-i-nazwe-nowej-czapki-nocleg-w-gorach-1507... - usługa jest niematerialna, a przez przypadek ustawiliśmy dostawę "paczkomat" (ogólnie, że ma być dostawa). Jak teraz rozwiązać tę sytuację, by Allegro wiedziało, że wywiązaliśmy się ze zobowiązania? Jesteśmy w kontakcie z Kupującym i umawiamy się na przygodę z licytacji, ale w systemie wisi nam "zamówienie" do zrealizowania z określonym terminem wysyłki. Pomocy, bo zaczynamy z Allegro i nie wiemy jak sobie poradzić 😞  Z góry dziękuję za pomoc. 

Kasia 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kopyto_co Cześć. 🙂 Przygody siłą rzeczy nie nadasz w Paczkomacie 😉 Kasiu, na przyszłość pamiętaj, żeby ustawić odpowiednio cennik dostaw. Już wykluczyliśmy dla Ciebie to zamówienie z Jakości sprzedaży, zatem po prostu go nie nadawaj, tylko zrealizuj zgodnie z ustaleniami ze zwycięzcą licytacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Kopyto_co
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za pomoc i szybką odp! Będziemy mądrzejsi następnym razem 🙂 

oznacz moderatorów
aniag32
#3 Debiutant#

Dzień dobry. A jak pieniądze trafią do WOŚP? Mam podobną sytuację, ale z drugiej strony: kupiłam przedmiot na aukcji WOŚP i chcę go odebrać osobiście, ale nie mam możliwości opłacenia bez przesyłki. Chciałabym zapłacić za niego przy odbiorze, ale jak sprzedający ma przekazać pieniądze na konto WOŚP, żeby wszystko się zgadzało?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Kopyto_co zrób voucher na tą przygodę i nadaj w paczce 

oznacz moderatorów
Kopyto_co
#7 Wielbiciel#

Dzięki, do pamięci jeśli kiedyś jeszcze zaliczymy skuchę 😉 

oznacz moderatorów