anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Liczba wizyt. Ponawiam pytanie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
MariuszS62
#8 Zapaleniec#

Witam. Nie widać ilości wizyt odwiedzających moją aukcję. Już dzisiaj będąc w pracy próbowałem klikać na przedmiot, który sprzedaję i dalej licznik wskazuje 0.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@MariuszS62 Twoich wejść system nie pokaże. Weszłam na każdą Twoją aukcję. Sprawdź wyświetlenia.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
MariuszS62
#8 Zapaleniec#

Nie wiem czy mogę podać dokładnie o którą aukcję mi chodzi, ale jest jedna, gdzie nie wyświetla się ilość wizyt. Jak już pisałem będąc w pracy klikałem na tą aukcję w celu sprawdzenia i lipa.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@MariuszS62  Bo jest bardziej na All Lokalnie ta oferta, a tam raczej nie pokazuje.

O tą chodzi https://allegrolokalnie.pl/oferta/pilot-sony-rm-d7m-minidisc

oznacz moderatorów
MariuszS62
#8 Zapaleniec#

Nie! To ma być mikser Macki fx. Wszystkie inne, które wystawione są na All, są widoczne wejścia odwiedzających.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@MariuszS62  Dałem go teraz do obserwowanych- masz jakieś info u siebie

oznacz moderatorów
MariuszS62
#8 Zapaleniec#

Teraz pojawił się obserwujący, ale wizyt 0.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@MariuszS62  Czyli jakieś wejścia są tylko nie pokazuje. Nie wiem czemu- trochę dziurawy ten system.

oznacz moderatorów
MariuszS62
#8 Zapaleniec#

Inne aukcje OK, tylko ta jedna. Zobaczę może to jakaś czkawka.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@MariuszS62 Żeby dodać do obserwowanych, nie trzeba wchodzić na aukcję. Można to zrobić na stronie kategorii.

@pulkownik66  Wszedłeś na tę aukcję, czy tylko dodałeś do obserwowanych, bez otwierania?

Ula

Ula
oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@WREDZIA-W1  Wszedłem- bawiłem się mikserem🤣  dałem do obserwowanych i lipa.

oznacz moderatorów
MariuszS62
#8 Zapaleniec#

Już napisałem do Allegro. Zobaczymy co za diabeł.

oznacz moderatorów
MariuszS62
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

Informacja dla potomnych! Po zgłoszeniu do Allegro wszystko wróciło do stanu pierwotnego-czyli jest OK.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Mariusz

oznacz moderatorów
MariuszS62
#8 Zapaleniec#

Nie działa!

Wygląda to teraz tak:

"Problem z licznikiem odwiedzin w ofercie wystąpił po stronie naszego Serwisu, dlatego natychmiast podjęliśmy wszelkie starania, aby jak najszybciej rozwiązać tą sytuację. Na ten moment niestety jeszcze muszę Pana prosić o cierpliwość, ponieważ wciąż pracujemy nad tym zagadnieniem i jak tylko uda nam się przywrócić działanie tego licznika to wrócę do Pana z informacją."

oznacz moderatorów