anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

liczba wystawionych produktów

skinderunio95
#7 Wielbiciel#

Witam,

Ponad godzinę temu wystawiłem dość sporo produktów, ale ilość produktów widocznych dla klienta, a ilość widocznych na moim koncie się różni. W sumie wystawiłem 68 produktów plus 10 lokalnych, a wyświetla mi tylko 40 produktów, które dodałem wczoraj oraz 10 produktów lokalnych. Czy zdarzyło wam się czekać dłużej na to by aukcje były aktywne\widoczne?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Masz teraz 48 ofert widocznych na Allegro. https://allegro.pl/uzytkownik/skinderunio95?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-2-0..., ale przy takiej ilości nowych towarów nigdzie nie widać danych firmy. Nie ma też informacji o reklamacjach z rękojmi, nie ma adresu do zwrotów. To wyprzedaż prywatnej kolekcji?

oznacz moderatorów

skinderunio95
#7 Wielbiciel#

Tak, to jest prywatna kolekcja. Na pewno adres zwrotu będzie dopisany, a także o reklamacji z rekojmi.

oznacz moderatorów

skinderunio95
#7 Wielbiciel#

Dopisałem informację o reklamacji, a adres zwrotu był dopisany. [edycja]

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 A cóż to, kobiety mogą kolekcjonować buty i torebki, których nigdy nie używają, a faceci to już nie?😏
Ktoś pyta o coś całkowicie innego, a Ty od razu zapuszczasz żurawia i obczajasz, czy aby na pewno nie ma czegoś, do czego można by się przy...czepić. Teraz to widzę - zachowujesz się podobnie jak Rudy z Blok Ekipy😁
Strażnik Allegro😂

PS A może po prostu robisz w skarbówce?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

skinderunio95
#7 Wielbiciel#

Czyli co? Reszta produktów powinna się pojawić? 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@skinderunio95 W tej chwili masz 78 widocznych ofert. Tyle powinno być?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

skinderunio95
#7 Wielbiciel#

Tak, czyli trochę musiałem przeczekać. Dzięki wielkie! Mogę w jakiś sposób zamknąć temat? 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@skinderunio95 Tutaj tematów się nie zamyka, więc się nie przejmuj, bo to nie jest typowe forum;)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów