anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit dziennych wiadomości do kupującego

Turecki_Dostawca
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór,

mam taki problem że nie mogę odpowiadać kupującym na pytania, dostaje informację o przekroczeniu limitu wiadomości i wyczytałem że kupujący mają taki limit by nie spamować za dużo. Ale ja mam taki limit jako sprzedający, na większość zamówień odpowiadam przez maila i wysyła się ale jak klient zada mi pytanie na allegro i chce mu odpowiedzieć na allegro to okazuje się że mam limit. Trochę słabo bo nie mogę odpowiedzieć od razu klientowi na pytanie tylko czekać na następny dzień co trochę boli w moje intresy

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Turecki_Dostawca bardzo dziękuję Ci za zgłoszenie. Poprawiliśmy limity wysyłanych wiadomości i Twój problem nie powinien już występować. Gdyby coś się zmieniło, daj nam tutaj znać, a będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PlayKing
#7 Wielbiciel#

Dalej mam limit, a dzisiaj wysłałem z 3 wiadomości. Ktoś do mnie napisał odnośnie produktu i nie mam nawet jak odpisać. Możecie to naprawić bo to jest śmieszne 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PlayKing Twoje konto ma niecałe 2 tygodnie i nie jest firmowe, dlatego obowiązuje Cię limit 3 wiadomości dziennie. Limitu nie można zwiększyć samodzielnie. Z czasem automatycznie zwiększy się do 20 wiadomości, a ostatecznie limit zniknie. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PlayKing
#7 Wielbiciel#

Ile zajmie takie zwiększenie limitu???

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@nat_not poważnie?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PlayKing Minimum miesiąc.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PlayKing
#7 Wielbiciel#

Czy można zwiększyć limit wiadomości do kupujących, ktoś pyta się mnie odnośnie produktu i nie mogę mu odpisać, przez co nie mogę sprzedać produktu. Mozna zwiększyć limit chociaż do 20 zamiast 3 wiadomości bo to jest jakiś żart 

oznacz moderatorów

KOGIEL_T
#9 Pomysłodawca#

Nie da się, ale jak już trochę tu posiedzisz, to za dobre sprawowanie wychowawca przyzna Ci dodatkowe wiadomości

oznacz moderatorów