anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

limit paczek allegro dpd

LaczyNasPaczka
#7 Wielbiciel#

dzień dobry wszystkim.

Dzisiaj podjechał kurier dpd i oznajmił mi ze może maksymalnie pobierać 15 paczek dziennie.Nie posiadam umowy z dpd wysyłam z allegro.Prosze o info bo nie widze nic w info o czymś takim jak limit dzienny.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@LaczyNasPaczka śmiech na sali 😄 

Dopytamy u źródła  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Vivacious
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Z czego wynikają te limity?? O nie podjeżdżaniu "bo mam pełny wóz" to wiem ale o limicie nie wiedziałem....

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LaczyNasPaczka @Vivacious poproszę Was jeszcze o cierpliwość, ponieważ wyjaśniam tę sprawę. Wrócę do Was, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

DPD to już całkiem odpłynęło 🤣

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LaczyNasPaczka wracam z informacjami w tej sprawie. 
W przypadku odbiorów innych niż stałe podjazdy nie mamy ustalonych żadnych limitów co do których DPD zobowiązuje się dostosowywać. Są to decyzje operacyjne lokalnego oddziału, podejmowane na podstawie bieżących możliwości. Jeśli cyklicznie nadajesz więcej przesyłek, powinieneś podpisać umowę z DPD i zgłosić chęć stałych odbiorów, wówczas nie powinny pojawiać się sytuacje, w których oddział limituje ilość nadawanych przesyłek.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

Czyli jak zawsze, nic nie wiadomo. Kurier może wcisnąć jakąkolwiek bajkę i musimy mu wierzyć na słowo. Równie dobrze może powiedzieć, że dzisiaj tylko 5 paczek maksymalnie. 

Podpisaliście umowę z DPD więc ustalcie czy jest limit, a jeśli tak, to taki.

Skoro jest to posortowane na rejony to prosimy o listę lub mapkę z informacją gdzie są jakie limity.

Szkoda, że w ocenianiu jakości sprzedaży nie podchodzicie w taki sam sposób. My sprzedawcy musimy być krystaliczni.

oznacz moderatorów