anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Listy nierejestrowany podobno nie dotarł - co dalej

IglyOrgan
#7 Wielbiciel#

Wysłałem klientowi towar 31 maja, zamówiony 30 w nocy. Do dzisiaj tj 8.06.2020 podobno nie dotarł. Wysyłka listem ekonomicznym, czyli zwykły nierejestrowany. Tak wybrał klient. 
Otworzył dyskusje z informacją o zaistniałym fakcie. Odpowiedziałem od razu, że wysłałem na bank. Jestem początkujący na tym koncie i chce mieć pozytywów dużo więc  nadaje przesyłki nawet w niedziele na całodobowej poczcie w Katowicach jak trzeba.

Moje pytanie co dalej ? Klient jeżeli nie kłamie i rzeczywiście nie otrzymał towaru to czy należy mu się zwrot ode mnie czy nie ? Jeżeli tak to ciut kpina bo nie ja zgubiłem towar lecz poczta.  No chyba, ze jeszcze dotrze. 
Boje się negatywa na który nie zasługuję .  

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

IglyOrgan
#7 Wielbiciel#

Ju zzłożyłem reklamacje,

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Od jakiegoś czasu to już nie tylko grubość się liczy na PP, ale i wielkość koperty. Możesz mieć przesyłkę poniżej 20 mm grubości, ale koperta przekroczy maksymalne wymiary i już wpadasz w większy format.

https://cennik.poczta-polska.pl/usluga,krajowy_przesylka_polecona.html

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere 

Wiem, oczywiście. Ale to nic nie zmienia - każda przesyłka nie mieszcząca się do typowej skrzynki powinna być (pseudo)awizowana - czyli druczek awiza zostawiony w skrzynce, tylko bez naklejki z numerem. Połowa moich przesyłek awizowana w ten sposób nie jest. Trzeba klientów informować, wyjaśniać, bo niby skąd mogą wiedzieć...

oznacz moderatorów

renola02
#7 Wielbiciel#

Tak to jest jak się wysyła w niedzielę.

oznacz moderatorów