anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mail z wezwaniem do zapłaty

43809685
#7 Wielbiciel#

Za co mam zapłacić bo nie rozumiem?

Wszystkie swoje zakupy płacę od razu i bez żadnych cyrków !

Dostałam takiego maila

Niczego nie sprzedaję...

"

Dzień dobry Halina.
Prosimy o uregulowanie rachunku.

Cieszymy się, że sprzedajesz na Allegro / Allegro Lokalnie. Pamiętaj, że może się to wiązać z opłatami. Od pewnego czasu masz nieopłacony rachunek na swoim koncie Allegro.

Do zapłaty masz 6,00 zł (stan na 1.08.2020). Prosimy, ureguluj rachunek.

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

Bartttosz
#7 Wielbiciel#

@Knowhere ale link włącza się na przeglądarce

oznacz moderatorów

Bartttosz
#7 Wielbiciel#

Tylko w wersji mobilnej, która jest chyba trochę pozmieniana. Niestety nie mam możliwość użycia komputera

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Bartttosz W przeglądarce mobilnej pod menu (trzy kulki) masz opcję "wersja na komputery".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Knowhere  Ta aplikacja, to jakaś proteza jest.. 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bartttosz Wiadomość, którą tutaj umieściłeś jest prawdziwa i pochodzi od nas. Wskazana kwota do zapłaty to prowizja za sprzedaż z dnia 27.08.2019 w ofercie numer 8433641362. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Bartttosz
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ a czy to będzie płatność jednorazowa? Pozatym ja nic nie sprzedawalem. Czy dostałem opłatę za kupno czegoś? 

oznacz moderatorów

Bartttosz
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ jeny przepraszam rzeczywiście sprzedaż byla, tylko o niej nie pamietalem. Bardzo przepraszam za problem. @pinsplash @Knowhere dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bartttosz Z konta, z którego tutaj piszesz, sprzedałeś w ubiegłym roku przedmiot w ofercie którą wskazałam powyżej. BIeżące saldo oraz historię swoich operacji możesz sprawdzić w każdej chwili w zakładce Rozliczenia z Allegro

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Szwed1920r
#1 Nowicjusz#

Screenshot_20200811-153337.png

 

Dostałem dzisiaj taki e-mail jak wyżej czy mogę uznać go za wiarygodny i uregulować płatność ? Jak poznać że to mail od was z Allegro a nie od jakiegoś wyłudzacza ? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Szwed1920r Tak, ta wiadomość pochodzi od nas. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Szwed1920r Zazwyczaj mejl od scamerów przychodzi z jakiegoś egzotycznego adresu nie mającego wiele wspólnego z allegro. To samo z wszelkimi linkami w treści mejla (nie klikać, wystarczy najechać na nie kursorem i zobaczyć w pasku statusu przeglądarki/klienta poczty, co jest "pod spodem" - niestety, dziś gro ludzi uległo magii smartfonów, a na nich to nie takie proste).
Poza tym w każdym mejlu od allegro masz wymienione swoje imię i nazwisko.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

flow1911
#1 Nowicjusz#

Witam, otrzymałem przedsądowe wezwanie do zapłaty na szczęscie małej sumy, ale chciałbym dowiedzieć się za co została naliczona. Nie otrzymałem wcześniej żadnego powiedomienia e-mail ani na koncie allegro. Sprzedałem tylko jedną rzecz na allegro lokalnie. Napisałem do centrum pomocy allegro, ale przez 5 dni nie otrzymałem informacji zwrotnej. Jeśli to pomoże ww. suma wynosi 11,85 zł

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@flow1911 Odpowiedź na swoje zgłoszenie otrzymałeś od nas 7.08.2020 o godz. 15.38, więc sprawdź proszę ponownie swoją skrzynkę mailową, szczególnie folder spam lub powiadomienia. Kwota do zapłaty, którą otrzymałeś w wiadomości mailowej, to opłata za obsługę transakcji na Allegro Lokalnie z dnia 24.05.2020 w ofercie 1bec5e54-e835-400e-b332-f4fce6e2cafe o tytule "Zestaw lego 7 i 8".

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@43809685 a nie wymieniałaś monet na kupony o za każdy doliczają do rachunku 20 groszy ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Hm, ciekawe dlaczego w ostatnich tygodniach allegro nagle tak zaczęło rozsyłać mejle z wezwaniem do zapłaty i listy z przedsądowym wezwaniem do zapłaty (nawet w przypadkach opiewających na 2-3 zł)?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów