anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z weryfikacją konta do wypłat, co zrobić?

lukasztyp
#1 Nowicjusz#

Witam.

Proszę o pomoc.

Sprzedałem produkt.

Następnie chcąc dokonać rozliczenia transakcji i uzyskać wpłatę od kupującego dokonałem potwierdzenia konta. Niestety konto nie zostało potwierdzone ponieważ żona figuruje w umowie rachunku jako pierwsza natomiast ja jestem współwłaścicielem w ramach małżeńskiej wspólności. 

Co w tej sytuacji? Czy to oznacza że na potrzeby sprzedaży na allegro muszę zakładać dodatkowo konto indywidualne?

Myślałem o zmianie konta Allegro na żonę tak aby była zgodność konta Allegro i konta bankowego. 

Dziękuję za podpowiedzi.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@lukasztyp Tak, musisz podać do wypłat własne konto bankowe. Możesz też przepisać konto Allegro na żonę, wtedy wypłaty zostaną uruchomione po ponownym przelewie weryfikacyjnym 1 zł z jej konta bankowego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lukasztyp W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. Dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same. Możesz zmienić dane nr konta bankowego na żony albo założyć własne konto.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lukasztyp jeśli jesteś współwłaścicielem konta bankowego, to nie musisz przepisywać konta Allegro na żonę - wystarczy, że dodasz ją do Twojego konta Allegro. Aby to zrobić wejdź w Dane konta i "ustaw dane małżonka", następnie spróbuj ponownie dokonać weryfikacji konta do wypłat, teraz powinno się udać!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów