anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zwiększyć sprzedaż na Allegro?

JeffersonNSimon
#7 Wielbiciel#

Mam aukcje już ponad tydzień czasu, mam aktywowane allegro express jest 45 kliknięć w reklamę a sprzedaży jak nie ma tak nie było, dodam że od tygodnia cenę mam zniżoną do najniższej z możliwej. Przez kilka pierwszych dni nie miałem ustawionej dostawy, zmieniłem to dodałem dostawę przez DHL,DPD itp. a sprzedaży dalej nie ma. Nie wiem czy jeszcze coś mam źle ustawione że nikt nie kupuję czy po prostu nikt nic nie chce kupować.

https://allegro.pl/oferta/stolik-kawowy-industralny-metalowe-nogi-10620386782

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Długi czas wysyłki, kupujący chcą szybkich dostaw. Poza tym powalcz o Smart; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@JeffersonNSimon Czas dostawy, zwrot na własny koszt (brak Smarta). Ludzie kupujący chcą darmowej dostawy i darmowego zwrotu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

😄

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dobrze czasem mieć parę ofert z wyróżnieniem na zachętę ,koszty większe ale jesteś bardziej widoczny a klient i tak zwykle potem sprawdza wszystkie twoje aukcje .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JeffersonNSimon na pewno warto powalczyć o to aby Twoje oferty były Smart! coraz więcej Kupujących korzysta z tego programu, a już wyszukując oferty mogą zaznaczyć abyśmy wyświetlali dla nich tylko oferty Smart!, z linka przesłanego przez @xyz96 dowiesz się jakie warunki musisz spełniać, aby Twoje oferty były Smart!. 
Zachęcam Cię też do korzystania z kursów w ramach Akademii Allegro, to miesjce stworzone przez specjalistów z Allegro i niezależnych Ekspertów, znajdziesz tam wiele cennych rad m.in. na temat zwiększania sprzedaży na Allegro.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@JeffersonNSimon Żadne kursy ci nie dadzą takiej wiedzy jak tu na forum wpisy doświadczonych sprzedawców .Warto w wolnym czasie usiąść i poczytać trochę wątków na temat sprzedaży ,a przekonasz się dlaczego sprzedaż nie idzie tak jak byś chciał.

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Dokładnie. Nawet jak ustawisz cenę niższą niż konkurencja, w wynikach wyświetlania ustawisz sortowanie w/g ceny od najniższej - to się zdziwisz. Twoja aukcja niekoniecznie będzie się znajdować na "samej górze", pomimo najniższej ceny.

oznacz moderatorów

JeffersonNSimon
#7 Wielbiciel#

Mam w sumie 400 wejść na aukcje oraz 80 kliknięć z allegro express, czy to normalne że mając aukcje od tygodnia z taką ilością wejść nie ma ani jednej sprzedaży? 5 osób obserwuje aukcje.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@JeffersonNSimon Ja osobiście wystawiam tylko przez licytację i tak zwykle bywa że oferty pojawiają się dopiero w dniu zakończenia licytacji .Więcej i szybciej pojawiają się jak aukcja jest z wyróżnieniem wtedy zainteresowanie jest większe ale trzeba się liczyć z większymi opłatami.

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Podrzuć swoją ofertę do bezpłatnego audytu

Damy kilka wartościowych wskazówek 🙂

https://vsprint.pl/audyt-aukcji-allegro/

oznacz moderatorów