anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pytanie odnośnie obecnych ofert, wystawionych przed 2 listopada

mudol
#11 Animator#

Jak wiadomo od 2 listopada wchodzi dodatkowa opłata "1zł" od wystawionych ofert. Mam pytanie odnośnie obecnych ofert, wystawionych przed 2 listopada:

1. Co jeśli mam ofertę, skończą mi się produkty, ale np 1 grudnia wznowię ofertę, czy będzie naliczana złotóweczka?

2. Co jeśli mam ofertę i ją wstrzymam i włączę ponownie np 6 listopada? czy będzie naliczana złotóweczka?

3. Co jeśli mam ofertę, nie kończy się, ani nie pauzuję jej, ale przecież allegro nalicza opłaty co tydzień/ dwa tygodnie, czy po tym czasie też będzie naliczana złotóweczka?

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Kiedy nie pobierzemy jednostkowej opłaty transakcyjnej

Nie naliczymy opłaty 1 zł, jeśli:

oznacz moderatorów

mudol
#11 Animator#

Ale to NIE jest odpowiedź na moje pytania, zobacz dokładnie na przypadki. Problemem allegro właśnie jest taki pisanie z d*py regulaminów, które nie wychwytują wszystkich przypadków.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mudol 1.będzie

                2. będzie

                3. będzie 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mudol Cześć. Wszystkie oferty, niezależnie od tego, co będzie w nich edytowane, po 2 listopada będą miały naliczaną jednostkową opłatę transakcyjną. 

1. Oferta była wystawiona przed 2 listopada — dopiero 1 grudnia po wznowieniu zacznie naliczać się jednostkowa opłata transakcyjna.

2. Ponowne włączenie oferty również oznacza, że naliczana będzie jednostkowa opłata transakcyjna.

3.
Jeżeli będziesz cokolwiek edytował w takiej ofercie, to będziesz już musiał zaakceptować nowy cennik, aby dokonać zmian. Dotyczy to także wznowienia oferty lub wystawienia podobnej. 

Każdorazowo wystawiając lub zmieniając ofertę, będziesz musiał zgodzić się na warunki i cennik, będzie to wyglądało w ten sposób: 

Zrzut ekranu 2022-10-27 o 15.03.17.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mudol
#11 Animator#

Grubo... Czyli :

"sprzedajesz na koncie zwykłym i wystawisz ofertę przed 2 listopada 2022."

Można między bajki wsadzić i podejrzewam, że mało kto o tym wie. Co z 3. punktem jeśli nic nie będzie zmieniane? Po 2 tyg następuje pobranie kolejnej opłaty "za wystawienie" czy w tym przypadku również nastąpi pobranie haraczu?

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

a czy opłata za wystawienie, w ofercie która się nie sprzeda będzie naliczana co 10 dni?

oznacz moderatorów

mudol
#11 Animator#

Tak, ta opłata jest pobierania ciągle, przy wystawianiu chyba pisze co ile dni jest wznawiana. Natomiast to jest inna opłata niż ta sławna "złotóweczka".

oznacz moderatorów