anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam zablokowane konto, proszę o odblokowanie

marcell87
#7 Wielbiciel#

Kupujący JakubCholewa otrzymał środki 5 maja na konto 9 maja zgłosił sprawę POK, wyjaśniliśmy to ale konto zostało już zablokowane. Żeby odblokować konto otrzymałem informacje o jakimś powiązanym koncie mojej żony, bzdury kompletne to konto nie było używane przez 4 lata. Ok, wyjaśniłem to w miedzy czasie zamknęliśmy kilka dyskusji. Allegro usunęło komentarz JakubaCholewy ten po kilku dniach wystawił go ponownie. Teraz Allegro czepia się jakości sprzedaży jeden klient którego szybko wyprowadziliśmy z błędu swoimi ruchami obniżył nam jakość sprzedaży. Mam zablokowane konto, nie mogę wznowić aukcji żeby podnieść jakość sprzedaży błędne koło. Proszę o pomoc w tym temacie bo już tracę cierpliwość od 9 dni walczę z Allegro.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Możemy tylko Ci moralnie pomoc, naczytaliśmy się na forum już tyle że nie da się niczego przewidzieć ale: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

W temacie blokowanych kont to tylko dialog z Działem Bezpieczeństwa może ci rozwiązać problem . Jakości sprzedaży allegro też ci samo nie poprawi o ile oceny które cię rujnują były jak to oni nazywają subiektywne i nie obrażają ciebie jako sprzedawcę . Możesz próbować dogadać się z klientem o zmianę oceny ale to czasem działa na klienta jak czerwona płachta na byka i może ją zmienić na jeszcze gorszą .

oznacz moderatorów