anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Manager Paczek - poza Smartem

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Witajcie. Chcę wysyłać paczki z managera paczek. W przypadku opcji ze Smartem, wszystko gra, natomiast co się dzieje gdy ktoś wybierze Paczkomat  i nie łapie się na Smarta? W Managerze Paczek koszt Paczkomatu Gabaryt A to 16.99 zł. W przypadku gdy ktoś zamawia produkt za 10 zł - płaci 19,99 zł, a ja muszę doładować konto na 16.99 zł? Przecież to totalnie nieopłacalne. Jak rozwiązujecie takie problemy?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

mdrogeria
#21 Demiurg#

Prawidłowo importujesz ?

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak się nie łapie na smarta to płaci 9.99zł za wysyłkę. I dokładnie tyle za nią płacisz w menedżerze import z allegro. Etykietę robisz dokładnie tak samo jak smartową tylko zamiast pobrać za nią 0.00zł to pobiera 9.99zł więc musisz tę kasę najpierw wpłacić.

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze żadnej przesyłki tak nie zrobiłam, czekam aż będzie mi to działało przez BaseLinkera. Natomiast te ceny widzę w zakładce PŁATNOŚCI w Managerze Paczek. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Z baselinkera nie korzystam, bo ja tylko malutki żuczek tu. Ale wysyłam kilkadziesiąt przesyłek w miesiącu, z czego połowa bez smart. I zawsze pobiera 9.99zł. Tylko musisz przez import z allegro drukować. Zresztą z tej pierwszej zakładki przez wyślij przesyłki nawet byś nie dała rady drogiej etykiety wydrukować, bo jest na to blokada gdy dany mail lub telefon oczekuje w allegro na etykietę.

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

meneger.png

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie widać zdjęcia, nie masz poziomu na forum. Daj chwilę spróbuję jakiś zrzut zrobić.

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Czyli, żeby wysłać przypuśćmy 2 paczki z paczkomatami poza Smartem musze doładować konto na 33,98 zł a od klientów otrzymam 19.98 zł. Coś jest nie tak...

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Screenshot_3.png

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

O! Po zaznaczeniu tak jak na obrazku, również wyświetla mi się do paczek poza Smartem 9.99. Kurczę, dzięki wielkie! 🙂 Czyli wszystko gra 🙂

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Jak wygląda doładowywanie konta? Najpierw generuje się etykiety a potem się to opłaca? Czy jak to wygląda?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Możesz najpierw naszykować, a potem wpłacić, możesz wpłacić zawczasu jak wolisz. Byle przed drukiem opłacić. Blikiem czy kartą od razu doładujesz.

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Tylko problem w tym, że jak chcę doładować to wychodzi mi cennik ten za 16.99 zł 😕 A też nie wiem jak to będzie wyglądało z poziomu BaseLinkera. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wchodzi taki cennik jaki sobie zaznaczysz. Możesz oznaczyć dokładną ilość danych przesyłek i wyliczy dokładna kwotę lub nie zaznaczać nic i np sobie wpłacać po 100zł jak braknie kasy. 

Screenshot_4.png

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

właśnie taki cennik mi wychodzi. czyli jak doładuję konto przypuśćmy na 2 paczki poza Smartem za 16.99 to będe miała na koncie 33.98 ale będe mogła wysłać więcej niż 2 paczki licząc, że 9.99 jest za jedną? Czy pobierze 16.99 zł za jedną? Trochę to zagmatwane dla mnie..

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Tak będziesz mogła wysłać więcej niż 2 paczki za 9,99 zł.

 

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję Wam za pomoc. Wszystko gra i buczy 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lookrowana musisz mieć środki na koncie żeby zadziałał przycisk ,, opłać ,, możesz podpisać umowę z Inpost  wówczas będziesz płacił za fakturę 1 raz w miesiącu

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Tylko ja nie będę robiła tego ręcznie, tylko BaseLinker będzie wszystko pobierał. Mam zagwostkę z tym doładowaniem konta.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@lookrowana 

Ale BL wyśle szyfrowany e-mail do menadzera, więc to automatycznie będzie 9,99 zł.

Co do opłat nie wiem, mam umowę i FV

oznacz moderatorów