anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

MEGA OKAZJE -REZYGNACJA/ZMIANA CENY

MAMY ROZWIĄZANIE!
Karcher_Center
#8 Zapaleniec#

Witam,

Zgłosiłem przedmiot do akcji  ,,Mega okazję"  ( zgłoszenie zaakceptowano) , niestety okazało się ,że ten sam przedmiot w aktualnej dostawię przyszedł drożej niż przewidywałem.

Moje pytanie brzmi , jak zmienić cenę bądź zrezygnować ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi .

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
mdrogeria
#21 Demiurg#

Karcher_Center etytuj ofertę , zmień cenę , otrzymasz wiadomość o ponownej weryfikacji .

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria  Jest to bezpieczne? Ja wolałem pisać na czacie, bo według regulaminu:

Partner zobowiązuje się do niedokonywania żadnych modyfikacji treści Oferty (w tym podwyższenia ceny Towaru) promowanej w ramach Strefy Okazji, a także wcześniejszego jej zakończenia bez wcześniejszej zgody Allegro.pl, z zastrzeżeniem możliwości dokonania przez Partnera obniżenia ceny promowanego Towaru w ramach Oferty w Strefie Okazji, bez wcześniejszego informowania o tym Allegro.pl. W przypadku modyfikacji treści Oferty, w szczególności podwyższenia ceny Towaru podczas trwania promocji w Strefie Okazji, bez uzyskania wcześniejszej zgody Allegro.pl, Allegro.pl uprawniona jest do naliczenia Partnerowi kary umownej w wysokości 500 zł za każde, wyżej wskazane naruszenie.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

DarkStoorM przerabialem to jakiś miesiąc temu i poszło gładko / promowanie usunięte / , ale masz rację lepiej się zapytać .Możesz zakończyć ofertę i wystawić jako podobnu , ale straci na atrakcyjności .

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@Karcher_Center  Może nie w temacie, ale interesuje mnie jedna kwestia. To zamawiasz towar nie znając ceny? Towar przychodzi i dowiadujesz się o cenie po rozpakowaniu?

Jak coś pomyliłem- to mnie wyprostuj

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@pulkownik66  Prosta sprawa kiedy np. płacisz w innej walucie. Ja tak zamawiam części. Do końca nie wiem ile zapłacę aż otrzymam ze względu na wahanie kursu.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

pulkownik66 przecież to proste , 1 partia poszła , a druga niestety podrożała , jak wszystko teraz . Karcher_Center chce zrezygnować z promowania nie tracąc atrakcyjności oferty . 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@__RPM_  twój argument jest może trafny, ale płacąc w chwili zakupu unikasz skoku cen- tak mi się wydaje. @mdrogeria 1 partia poszła , a druga niestety podrożała. Ok druga- podrożała. Jak, po drodze? Inną trasą/ dłuższą/ szła że podrożała- tak bez info.przyszła już droższa. Co- hurtownia lub producent wysyła ci droższy towar, bez poinformowania cię o podwyżce?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

pulkownik66 Ile lat handlujesz ? , ile razy zmieniałeś cenę w swoich ofertach .Międzi 1 ,a drugim zakupem jest CZAS !!

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

 

@mdrogeria  Wiele razy zmieniałem cenę i  nie było to związane z tematem o który pytałem. A pytałem o to- jak można coś kupić i nie wiedzieć za ile????? dopiero po otrzymaniu towaru, jak wspomina autor postu.

Pytanie ile lat handlujesz, nie ma żadnego powiązania- bo byli tacy co handlowali wieki i się rozłożyli. Staż nie ma tu nic do rzeczy. Czy ty też kupujesz towar z obrazka, lub z nazwy? towar przychodzi i dowiadujesz się o cenie- gratuluję stażu.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

 pulkownik66Czytaj i myśl cytuję autora postu --  ,,niestety okazało się ,że ten sam przedmiot w aktualnej dostawię przyszedł drożej niż przewidywałem.,,

,,,,,,w aktualnej dostawię,,,,,,,!!!!!!!

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria  No tak- myślałem, przewidywałem i się przejechałem.

Przewidywałem- że w tamtym tygodniu wygram toto-lotka.

I co - dalej tu jestem🤣

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria jak zamawiam towar zdalnie zawsze wiem ile muszę zapłacić. Jeżeli płacę z góry, to dostaję, przynajmniej proformę, jeżeli płacę po odbiorze, dostaję wcześniej specyfikację do potwierdzenia🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

uEdka dlaczego nie myślisz czytając post ?

Kupil 1 partię sprzedawał tydzień miesiąc może dłużej i zakupił 2 droższą 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria jeśli już ktoś nie myśli, to ten, który nie sprawdza ceny przed zakupem, to po pierwsze, a po drugie, nie myśli ten, który zgłasza swoje oferty do jakiejś super hiper promocji, a wcześniej nie zabezpieczył odpowiedniej ilości towaru. Teraz zaczął myśleć, jak policzył ile go może kosztować bezmyślność🙃

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

uEdka ale On chce dlalej sprzedawać produkt pomimopodwyżki eeeeeehhhhhhhhhhh🤕

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria 🙂chce sprzedawać dalej po wyższej cenie albo zrezygnować🙂odnoszę się do dyskusji o zamawianiu towaru bez świadomości ceny. Tak jak napisałeś wcześniej, w dzisiejszych czasach ceny zmieniają się dość dynamicznie. Jeżeli decydujesz się na akcję promocyjną to bierzesz to pod uwagę albo dostajesz po tyłku🤑

 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  W La-pupę? ał, ał.🤣

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

uEdka a jaką masz pewność ,że nie znał nowej ceny przed zakupem . Chce zrezygnować z promowania bo zakupił droższy toawar , ale allegro podejrzewam nie pójdzie aktualnie na taki uklad i będzie musiał wystawić nową ofertę . Robiłem taki myk jakiś czas temu i podwyżka ceny została zaakceptowana , oferta hulała dalej . 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria  No chyba nie znał, bo przewidywał🤔😎😭

oznacz moderatorów