anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

MEGA OKAZJE -REZYGNACJA/ZMIANA CENY

MAMY ROZWIĄZANIE!
Karcher_Center
#8 Zapaleniec#

Witam,

Zgłosiłem przedmiot do akcji  ,,Mega okazję"  ( zgłoszenie zaakceptowano) , niestety okazało się ,że ten sam przedmiot w aktualnej dostawię przyszedł drożej niż przewidywałem.

Moje pytanie brzmi , jak zmienić cenę bądź zrezygnować ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi .

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria 

Chce zrezygnować z promowania bo zakupił droższy toawar , ale allegro podejrzewam nie pójdzie aktualnie na taki uklad

Jeżeli będzie się tłumaczył, tym że nie przewidział wyższej ceny, to Allegro z pewnością nie pójdzie mu na rękę😏 

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@pulkownik66 To hurtownicy informują o zmianach cen każdego produktu? Ja większość zamówień u hurtowników puszczam przez formularze, ale czasami zdarza się, że muszę na szybkiego telefonicznie coś wziąć do ciągłości, to nie widzę aktualnych cen. Podmiot chyba nie ma obowiązku informowania kontrahentów i zmianach cenowych. 

Chyba, że jest taki obowiązek, to będę im codziennie kazał specjalnie sprawdzać cały stok gdzie były zmiany i o ile 😄

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@pulkownik66  realia handlu są nieco inne. Płacę pośrednikowi przy odbiorze towaru za realnie odebrany towar. Może się zdarzyć że coś nie dojedzie na czas lub brak aktualnie u producenta. Do tego dochodzą drobne wahania kursu walut i ewentualny rabat. Dlatego do końca nie wiem ile zapłacę mimo iż znam wartość katalogową i ilość.

oznacz moderatorów