anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Menager paczek inpost nie znajduje zamówień

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bernadetta1994
#8 Zapaleniec#

Witam, od niedawna sprzedaję na allegro. Wpłynęło mi nowe zlecenie, chce wysłać paczkę ale menager paczek nie importuje moich zamówień. Przeczytałam już kilka wątków na ten temat tu na forum, postępowałam z instrukcajmi tam zawartymi i żaden sposób nie działa. Kilkakrotnie próbowałam połączyć od nowa swoje konto z allego, usuwając powiązanie,  (usuwałam tez powiązania w zakładce bezpieczeństwo na stronie allegro) i dalej nie działa.. proszę o pomoc. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Bernadetta1994  jaką metodę transportu wybrał kupujący, może kupujący wybrał inny sposób transportu niż InPost?

oznacz moderatorów
Bernadetta1994
#8 Zapaleniec#

Kupujący wybrał Allegro Kurier24 InPost.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

No to dlatego, chyba.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Bernadetta1994  jeżeli była to sprzedasz na lokalnie czy ma zwykłym allegro. Na lokalnie nie nadasz z menadżera InPosu musisz nadać "prywatnie" np. Szybkie Nadania

Jeżeli na zwykłym allegro w menadżerze inposty musisz zmienić w imporcie allegro filtr na Kurier24 InPost

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@Bernadetta1994  w managerze przesyłek zakładka - allegro potem import allegro inpost- nad tabelką z zamówieniami jest zakładka " wybierz typ przesyłki" - musisz rozwinąć i wybrac " kurier 24 inpost przedpłata, lub pobranie w zależności jak wybrał klient. Potem klikasz " szukaj" w prawym górnym rogu.

Wówczas powinno ją odnależć i pobrac

oznacz moderatorów
Bernadetta1994
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc ! Udało się 😍

oznacz moderatorów