anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwość wejscia w spór

OctagonOpole
#9 Pomysłodawca#

dzien dobry.

 

czy z tego miejsca mogę poprosić moderatorów o wejście do sporu założonego przez klienta? 

klient upiera się iż paczka nie została przez nas nadana. Gdzie czarno na białym ma po szczegółowym wejściu na stronę przewoźnika.

 

zostala nadana przez nas w czwartek i do tej pory nie została odebrana przez kuriera dpd z punktu. Stad po śledzeniu przez samo allegro wciąż jest „w przygotowaniu”

 

pozdrawiam 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@OctagonOpole to normalne, allegro uznaje takie przesyłki za nie nadane. 

Z doświadczenia wiem, że jeżeli punkt nadań znajduje się w "niewygodnym" dla kuriera miejscu to częściej niż raz w tygodniu tam nie bywa. 

oznacz moderatorów

OctagonOpole
#9 Pomysłodawca#

Nigdy nie było problemów z tym punktem i paczki zostały zabierane codziennie. Akurat teraz wystąpił taki problem ze poprostu nie zostały. 

aczkolwiek nie chodzi tutaj o to. 
poprostu jest napisane - czarno na białym po śledzeniu ze przesyłka została nadana, a klient upiera się że nie. Dostarczane dowody dodatkowo nie wystarczają, chciałbym by allegro dodało swoje 2 grosze i wytłumaczyły jasno sprawę bo zaczyna ze mnie już uchodzić życie :)) 

 

pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@OctagonOpole Rozumiem, że chodzi o zamówienie numer bb08ec90-4764-11ee-a5c5-7d97f9370c73?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

OctagonOpole
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie tak

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@OctagonOpole Dzięki, zaraz ktoś wypowie się w dyskusji 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

OctagonOpole
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuje za zainteresowanie oraz zaangażowanie 

oznacz moderatorów