anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mocarz nad Mocarze

Awo7959
#12 Orędownik#

Ja to mam jakiś dziwny fart, kilka dni temu zamówiłem osłonę spawalniczą określonego typu a otrzymałem coś co nie spełniało parametrów zasadniczo. W dzień dostawy, po reklamacjach niezaspokojonych przez sprzedawcę, zamówiłem u innego oferenta kolejną osłonę. Przyszła błyskawicznie. Ale (sic) znów inna niż zamawiałem. A do tego droższa, choć zapłaciłem mniej. Skontaktowałem się ze sprzedawcą, przedstawiłem sprawę i wiecie co? Cud nad cudami, w pełnej zgodzie i z uśmiechem z obu stron lady doszliśmy do porozumienia. Przemiły Pan w kilka minut wygenerował zwrotkę i kolejną przesyłkę, przeprosił mnie mile za zamieszanie i pewnie już jutro będę miał to co zamawiałem u siebie.

Piszę ten post dla wszystkich, tak kupujących, jak sprzedających, gdyż tu głównie widzę walki, obrażanie się wzajemne, dzikie polemiki. Tak nie można. Ja ze swej strony chcę podziękować  Zamu_pl Takich jak oni należy doceniać. Powinienem wspomnieć o mnóstwie podobnych podmiotach np. Omega_zone i wielu innych u których z przyjemnością robiłem zakupy i do których z chęcią wracam. Mam nadzieję że tacy MOCARZE NAD MOCARZAMI stanowią tu na Allegro większość 

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0