anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto jest cały czas weryfikowane, co mogę zrobić?

Cubolus
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem przedmiot, kupujący zapłacił za przedmiot, ja dokonałem opłat za sprzedaż oraz za konto PayU . Od odnia 03.10.23 do tej pory widnieje napis 

ŚRODKI PAYU w trakcie weryfikacji. Jak i kiedy mogę wypłacić pieniądze. 

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Cubolus Proszę Cię o cierpliwość. Weryfikacja danych do wypłat może potrwać kilka dni roboczych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Cubolus
#8 Zapaleniec#

Przesyłkę została spakowana i czeka na wysyłkę. Czy mam poczekać aż otrzymam przelew i dopiero wtedy nadać paczkę czy wysłać już teraz?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Cubolus Nie musisz czekać aż środki dotrą na Twoje konto bankowe. Jeśli wpłata jest na saldzie Allegro Finanse, zakup został opłacony i możesz realizować zamówienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Cubolus Kupujący opłacając za towar oczekuje jej wysłania w  wyznaczonym terminie, i masz obowiązek wysyłki a aktywacja konta do wypłat to już inna sprawa między tobą a Allegro- operatorem płatności.

oznacz moderatorów

Cubolus
#8 Zapaleniec#

Wszystko zrozumiałem, bardzo dziękuję za odpowiedź, życzę miłego dnia. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Cubolus
#8 Zapaleniec#

Witam. Problem występuje nadal. Na moim kącie widnieje  ŚRODKI PAYU w trakcie weryfikacji. Ile to jeszcze będzie trwać ?

Sprzedałem przedmiot za pośrednictwem Allegro i nie mogę otrzymać swoich środków.

Paczka czeka na wysłanie ale oczywiście nie zostanie wysłana do puki nie otrzymam zapłaty. Proszę o pomoc. Pozdrawiam 

 

oznacz moderatorów

Cubolus
#8 Zapaleniec#

Za każdym razem gdy chce wejść na stronę formularza wyświetla się komunikat że coś poszło nie tak i tak w kółko 

oznacz moderatorów

Cubolus
#8 Zapaleniec#

cos jest nie tak że strona bo nie można się skontaktować z konsultantem bo także wyswtka się komunikat że coś poszło nie tak 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cubolus kupujący nie powinien czekać na przesyłkę, Twoje środki są tutaj i możesz ze spokojem wysłać zamówienie, powinieneś to zrobić w ciągu 7 dni od opłacenia zamówienia. 
Konsultuję kwestię Twoich wypłat i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cubolus problem powoduje to, że konto w banku należy do innej osoby, niż konto na Allegro, w takiej sytuacji weryfikacja się nie powiedzie. Przelew weryfikacyjny musi zostać wykonany z konta tej samej osoby, która jest właścicielem konta Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Cubolus
#8 Zapaleniec#

Już zmieniłem numer konta bankowego. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów