anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje konto zostało zablokowane, czy mogę coś zrobić żeby je szybciej odblokować?

wszymon314
#7 Wielbiciel#

Wczoraj zostało zablokowane moje konto sprzedające na allegro ponieważ znajoma wystawiła mi kilka pozytywnych opinii abym dostał allegro smart po umowieniu rozmowy i wyjaśnianiu sprawy z doradczą sprawa została skierowana mailowo do odpowiedniego działu po kilku godzinach dostałem odpowiedz ze ktoś nie zostanie odblokowane dzisiaj tylko dopiero po zakonczeniu 2021 roku i pisze tutaj czy mogę coś zrobić aby moje konto zostało szybciej odblokowane naprawdę nie chciałem źle jak bym wiedział że tak nie wolno że regulamin tego zabrania tego bym nie zrobił

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

I nikt tu na forum Ci nie pomoże. 😁

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Bo sprzedaż powinieneś zacząć od czytania regulaminu a tak teraz musisz się zdać na dobrą wolę allegro i tylko oni mogą ci odblokować konto.

oznacz moderatorów

Client:100160870
#12 Orędownik#

@wszymon314  to masz teraz dwa miesiące na zaznajomienie się z regulaminem.🤕

oznacz moderatorów

Alligator_pl_
#9 Pomysłodawca#

Napisz do allegro i wyjaśnij sprawę że chodziło Ci o smarta i że w ogóle to głupia sprawa wyszła.  Co do Smarta to nie trzeba tak kombinować . Chyba wystarczy ukończyć akademie allegro i nowi użytkownicy mają smarta.  W allegro pracują ludzie i na 100% zrozumieją .

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Alligator_pl_ allegro to korporacja

tam też się boją, że stracą pracę jak zrobią "coś pod prąd"

oznacz moderatorów