anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje oferty zostały przeniesiony do innej kategorii. Jak mam zapobiec temu w przyszłości?

ppw-project
#8 Zapaleniec#

Aktualnie dodaję nowe oferty w swoim koncie w myśl najnowszych wymagań Allegro. A stopniowo dezaktywuję stare.

Tworzę produkty itp. itd. Tak żeby wszystko było jak należy.

Produkt nietypowy - w głównej mierze są to włókna i tkaniny techniczne służące do laminowania (włókna węglowe, aramidowe, szklane, bazaltowe, diolem...).

Niestety część moich ofert została przerzucona do kategorii Rękodzieło - Szycie - Tkaniny.

Tkaniny którymi handluje nie służą do szycia i taka kategoria 1. wprowadza klienta w błąd 2. nie zapewni mi dotarcia do potencjalnego klienta.

Planuję wystawić jeszcze ponad 100 ofert.

Jak tego uniknąć w przyszłości? Jak przywrócić utworzony produkt i oferty do właściwej kategorii? (Kolekcje – Modelarstwo – Materiały modelarskie – Pozostałe) To chyba najlepiej opisująca moje produkty kategoria.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W każdej podkategorii "pozostałe" są wysokie prowizje i lepiej dopasować swój towar do którejś z kategorii tematycznych.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ppw-project Niestety dla allegro "Marynarka" i "Marynarka Wojenna" to jedno i to samo 😞

1. Pisz przez kontakt. Wyjaśnij że to NIE jest tkanina do szycia.

2. Tak jak radził @kolekcjoner608 znajdź kategorię inną niż "pozostale" ( chyba ze masz wysoką marżę) bo tam z reguły prowizję są największe ( sprawdź to)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ppw-project
#8 Zapaleniec#

Dzięki

W takim razie muszę tam napisać.

Sprzedaję te tkaniny od kilku lat i właśnie w tej kategorii sprzedają się najlepiej. Są też podobne kategorie, w których zamierzam w dalszej kolejności powielić oferty.

Firma i usługi - Przemysł - Materiały i akcesoria - Tworzywa sztuczne - Pozostałe

Motoryzacja - Chemia - Chemia blacharsko-lakiernicza - Maty szklane

Sport i turystyka - Sporty wodne - Żeglarstwo - Konserwacja i naprawa - Żywice, tkaniny

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów