anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Musiałam zapłacić za przesyłkę inpost mimo ze kupujący już za nią zapłacił? Zapłaciłam DRUGI raz

MAMY ROZWIĄZANIE!
aga-red
#8 Zapaleniec#

Sprzedałam coś na WOŚP i kupujący opłacił wszystko razem z przesyłką. Niestety allegro przekierowało mnie do menagera paczek inpost, a tam nie było opcji wydrukowania etykiety bez opłacenia jej. Po całym dniu nerwów i kombinowania po prostu zapłaciłam za przesyłkę po raz drugi bo na wysłanie miałam tylko dwa dni. Nie rozumiem dlaczego pobrali za przesyłkę podwójnie??

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Client:44052296
#21 Demiurg#

@aga-red kupujący płaci tobie a ty dla InPost.

oznacz moderatorów
aga-red
#8 Zapaleniec#

Czyli jak kupujący otrzyma przedmiot to wtedy dostanę zwrot za przesyłkę? 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@aga-red pieniądze za przesyłkę powinny być na Twoim koncie na allegro. Musisz je wypłacić

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Chyba dobrze!!!

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

@aga-red 

Aga.... 

Zacznij od początku pisząc ze zrozumieniem gdyż coś tu nie gra

Ja rozumiem to tak

1. zapłacił za TOWAR oraz zapłacił za PRZESYŁKĘ

2. Teraz Ty w jego imieniu i za jego PIENIĄDZE opłacasz przesyłkę

3. Jakiego zwrotu oczekujesz skoro nic nie tracisz - MASZ KASE ZA TOWAR

oznacz moderatorów
aga-red
#8 Zapaleniec#

To była aukcja charytatywna na wośp, dostałam potwierdzenie że kupujący zapłacił za towar i przesyłkę. Teraz musiałam nadać przesyłkę przez inpost. Allegro przekierowało do menagera paczek a tam musiałam zapłacić za przesyłkę. Nie dostanę pieniędzy za towar ale nie wiedziałam że za przesyłkę muszę zapłacić skoro kupujący ja już opłacił 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@aga-red pieniądze za towar trafiły do WOŚP ale za przesyłkę powinny zastać na koncie allegro

 

oznacz moderatorów
aga-red
#8 Zapaleniec#

To nie wiem na razie nadałam 2 przesyłki zapłaciłam 20 zł ale nie mam ich na koncie allegro. Może muszę poczekać 🤷‍:płeć_żeńska: dziękuję  za podpowiedź 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak wystawić przedmiot na aukcje Allegro dla WOŚP?

oznacz moderatorów
aga-red
#8 Zapaleniec#

W takim razie czekam. Bardzo dziękuję za takie zainteresowanie i tyle podpowiedzi 🙂

oznacz moderatorów