anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na jakiej podstawie Allegro bloku konto

joasia180681
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

 

Mam pytanie na jakiej podstawie i w jaki sposób Allegro blokuje moje konto.

Rozumiem wstepna weryfikację wiarygodności, faktu, że posiadam fizycznie towar i że transakcja zakończy sie pozytywnie.

Przechodzę tę weryfikację, wystawiam swoje oferty, uruchamiam sobie reklamę i ZNOWY ALLEGRO BLOKUJE MOJE KONTO. Ludzie, takim postępowaniem narażacie mnie na straty.

Najpierw żadacie wykazania się towarem, co CZYNIĘ, chcę go normalnie sprzedać, opłacam abonament a tu znowu blokada. Czy ktoś może mi wytłumaczyć na jakiej podstawie, i kto dokonuje tej blokady? 

Od piatku nie mogę pracować!

W odpowiedzi otrzymuję jakieś zdawkowe info na odczepnego... a ja potrzebuję żywego człowieka po drugiej stronie. Ktoś zywy w tym Allegro jescze pracuje, czy wszystkich już sztuczna inteligencja zastapiła? 

Proszę o reakcję, bo to jest męczące.

Pozdrawiam Joanna

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Agent555
#18 Luminarz#

Tylko dział bezpieczeństwa może ci odblokować konto  , nikt ci tu nie pomoże 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@joasia180681 dzień dobry! Decyzję o odblokowaniu konta może podjąć tylko Dział bezpieczeństwa. Widzę, że otrzymałaś już odpowiedź w sprawie nr 41760216.
Jeśli masz dodatkowe pytania, zadaj je proszę w prowadzonej korespondencji e-mail. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

joasia180681
#8 Zapaleniec#

Proszę sobie wyobrazić że wykonałam wszystkie czynności p które Państwo prosicie, a konto nadal jest zablokowane. Natomiast jeśli ktoś uważa, że odpowiedz w stylu " nie udzielamy informacji telefonicznie TYLKO DROGĄ EMAILOWĄ" co kolwiek rozwiązuje, to informuję, że nie, nie rozwiązuje. 

Ponadto prosze żeby ktoś merytorycznie odniósł się do mojego pytania kto i na jakiej podstawie te blokady robi, bo jeśli to ma byc cykliczne to wolę to wiedzieć. 

Proszę o realną pomoc. w rozwiązaniu tej sytuacji. 

Dziękuję

oznacz moderatorów