anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie etykiety z przesyłką zwrotną

MAMY ROZWIĄZANIE!
Hotdrop
#7 Wielbiciel#

Witam

Przez pomyłkę klient otrzymał niewłaściwy produkt. Chcę nadać etykietę z przesyłką zwrotną. Jaki jest koszt dodatkowej usługi? Czy klient powinien wydrukować jakąś etykietę na paczkę czy też kurier będzie miał gotową etykietę? Korzystam z DPD.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hotdrop Cześć. 🙂 Czy to zamówienie było ze Smartem? Jeśli tak, to kupujący może samodzielnie zwrócić produkt bez dodatkowych opłat. 🙂 

Oczywiście możesz również zamówić kuriera lub wysłać etykietę do zwrotu do klienta. Taką etykietę wygenerujesz poza Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Hotdrop
#7 Wielbiciel#

Zamówienie z allegro Smart, chcę nadać właściwy produkt i żeby kurier odrazu odebrał niewłaściwy. Chciałbym wiedzieć jak działa opcja przesyłki zwrotnej w wysyłam z allegro.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hotdrop Żeby ten zwrot był darmowy, kupujący musi zgłosić zwrot zamówienia i złożyć nowe. 

Oczywiście możesz samodzielnie umówić kuriera po odbiór błędnie wysłanej paczki od kupującego. Zlecenie jest wtedy w Twoim zakresie.

Właściwy produkt możesz ponownie nadać w Allegro przez zakładkę Zamówienia, jednak koszt wysyłki będzie po zwykłych stawkach, a nie Smart, jeśli do zamówienia była tylko 1 etykieta Smartowa.

W Wysyłam z Allegro nie ma możliwości połączenia usługi dostawy i odbioru. Ewentualnie umawiając odbiór błędnej przesyłki, możesz poprosić o jej odbiór w dniu dostawy nowej paczki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Najlepsze rozwiązanie to kupujący robi zwrot, robi nowe zamówienie i sprawa rozwiązana. Możesz także podesłać kuriera z właściwym towarem a kupujący zwróci kurierowi ten nie właściwy.

oznacz moderatorów