anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie paczki InPost nie przez allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
BigB9y
#8 Zapaleniec#

Witam. Nadalem paczkę InPost samodzielnie płacąc 16,99 za nią do kupującego. Na allegro produkt mój widnieje ciągle jako "oczekuje na nadanie" i teraz moje pytanie brzmi - czy kupujący może jakoś obejść system i domagać się od allegro zwrotu pieniędzy za "niewysłany" produkt, który mu wysłałem? Chciałbym oznaczyć tę paczkę już jako nadaną. Pierwszy raz coś sprzedawałem na allegro lokalnie i nie zwróciłem uwagi na możliwość wydrukowania etykiety do paczki. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Client:44052296
#21 Demiurg#

@BigB9y na razie to ty pominąłeś system 😀 napisz na czacie wiadomość do kupującego z numerem paczki.

oznacz moderatorów
BigB9y
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@BigB9y  Teoretycznie taka możliwość istnieje i niejeden "cwaniak" się na taką możliwość skusi.

Ale ty masz  dowód nadania, masz opcję śledzenia przesyłki na stronie InPost,  zachowaj sobie  te dowody, nawet zrzuty ekranu i  zawsze możesz przedstawić w dyskusji gdyby odbiorca stawiał jakieś zarzuty.

oznacz moderatorów
BigB9y
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź. Zrobiłem jak poleciłeś. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Ale powiadomić  klienta tak jak radzi @Client:44052296  też powinieneś, bo potem powie że nie odebrał bo nie wiedział...

oznacz moderatorów
BigB9y
#8 Zapaleniec#

Oczywiście zrobiłem tak i będę prowadził dalszą rozmowę na allegro z kupującym, żeby sam napisał w wiadomości, że odebrał paczkę, produkt jest sprawny itp 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@BigB9y na Lokalnie nic nie dodasz, i nie zmieniasz na wysłane, jak wysyłka była we własnym zakresie, jedynie co to jak były udostępnione paczki Allegro Paczkomat InPost czy Allegro One Box tu wydrukujesz etykietę w dobrej cenie z poziomu konta i będzie widać w systemie, jak był to udostępniony Paczkomat InPost czy inny kurier, wystarczy podać w wiadomości numer paczki i w mieć go zapisanego, zawsze można sprawdzić potem w systemie śledzenia że odebrane 🙂

Zdarzają się cwaniaki ale masz dowód nadania o bez problemu się wytłumaczysz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
BigB9y
#8 Zapaleniec#

To jestem dobrej myśli. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów