anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie przesyłki w paczkomacie inPost bez etykiety

luna8411
#8 Zapaleniec#

Jestem już trochę na allegro ale jeszcze nie nadawalam przesyłki w paczkomacie inpost. 

Mam kilka pytań; 

Czy można nadać bez etykiety (nie mam drukarki) ; czytałam że podobno w aplikacji mobilnej jest to możliwe ale chcę się upewnić i że moja przesyłka dojdzie do adresata. 

Na stronie allegro jest informacja że koszt dostawy 8,99 A na stronie inpost już 12,99? Skąd ta różnica?

 

Z góry dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

luna8411
#8 Zapaleniec#

Na allegro zwykłym też? Tzn że muszę wydrukować etykietę..

A na stronie inpost informują że nadając w komórce nie muszę nic drukować. Generuje się kod qr

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@luna8411 tylko wtedy cena za wysyłkę jest też ze strony InPost cztli np. 12,99

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@luna8411 
W usłudze "Allegro Paczkomaty InPost" - nie.
W usłudze "Paczkomaty InPost" - jest taka możliwość.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@luna8411 Nie możesz nadać paczki bez etykiety. Jeśli nadajesz przez Allegro, cena wynosi 8.99 zł, jeśli nadajesz ze strony InPost, będzie drożej. 

oznacz moderatorów

luna8411
#8 Zapaleniec#

Dzięki 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

luna8411- ja też udostępniłem tą metodę wysyłki na allegro lokalnie paczkomaty24/7 przedpłata za 12.99 bez drukowania etykiety.

Dzwoniłem do InPostu i tam dostałem informację że przesyłka dotrze do nadawcy bez drukowania etykiety.

Wypełniam te wszystkie dane w aplikacji InPost i nadaje.

oznacz moderatorów

luna8411
#8 Zapaleniec#

To byłoby super... nie mam drukarki i albo będę musiała wysłać tradycyjnie albo tak..

Dzięki wielkie 

oznacz moderatorów