anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadawanie przesyłek przez menadżera Paczkomaty

Taksyfolina_pl
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

 

mam zintegrowanego Menadzera Paczkomaty z allegro (sprawdzone w sekcji powiązane aplikacje) ale mam problem w dalszym ciągu z nadaniem paczek przez paczkomat. W instrukcji jest podane, że przy zamówieniu pojawia się przycisk nadaj paczkę z allegro post, u mnie pojawia się tylko nadaj paczke, po kliknięciu w dalszym ciągu prosi mnie o podanie umowy z inpostem. Prosze o pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Taksyfolina_pl Oznacza to, że nie dokończyłeś prawidłowo integracji Managera Przesyłek InPost. Ważnym krokiem jest wyłączenie blokady wyskakujących okienek w ustawieniach przeglądarki, ponieważ uniemożliwia ona sfinalizowanie procesu integracji. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Taksyfolina_pl
#2 Obserwator#

Została dokonana integracja. Początkowo robiłem tą integrację przez mozille, i faktycznie był bład natomiast drugi raz przez google chrome i otrzymałem informację, że integracja poszła pomyślnie.W panelu dot integracji jest info, że menadżer paczkomaty jest powiązany z Allegro.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Taksyfolina_pl Mimo prawidłowej integracji, zamówienia nie pojawiają się w Managerze Przesyłek InPost? Nie wygenerujesz etykiet bezpośrednio na stronie Allegro, wybierając opcję nadaj przesyłkę. Musisz przejść do narzędzia Inpost. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Taksyfolina_pl
#2 Obserwator#

Napisałaś misz masz, nie przeczytałaś mojej odpowiedzi ze zrozumieniem. Logowałem się do panelu menadżera paczkomatów i do panelu allegro zamówienia.

Jeżeli mam postępować według instrukcji, którą pobrałem tutaj z forum to nie można przejść całej ścieżki ponieważ nie ma przycisku nadaj paczkę allegro z inpost, która przekieruje do panelu menadżer paczkomatu.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Taksyfolina_pl Nie musisz przechodzić z poziomu strony Allegro. Możesz od razu wejść do narzędzia Manager InPost i tam wybrać zakładkę Allegro. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów