anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagłe usunięcie wszystkich aktywnych ofert przez allegro lokalnie....

Domwoz66
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry.
Dziś popołudniu otrzymałam email od allegro o usunięciu nie których aktywnych ogłoszeń ponieważ naruszają regulamin (zdziwił mnie fakt że conajmniej od dwóch miesięcy nie dodałam żadnego nowego ogloszenia i cały czas było ok, jak i równiez codzienna sprzedaż).
Chcąc zobaczyc które ogłoszenia były nie zgodne odkryłam jeszcze więcej. Mianowicie że nie tylko nie które ogłoszenia ale wszystkie które miałam aktywne zostały usunięte. W wiadomości email nie ma więcej żadnej informacji takiej jak np. który punkt regulaminu został naruszony, żadnych wskazówek ani pokierowania gdzie kolwiek aby wyjasnić tą sytuację. Proszę o pomocw celu wyjasnienia tej sytuacji.
Dziękuję

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Domwoz66 Oferty zostały usunięte, ponieważ Twoje konto jest zablokowane. W sprawie blokady konta zapraszam do kontaktu z Działem Bezpieczeństwa: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Domwoz66
#1 Nowicjusz#

Pisałam ale niestety cisza juz polowe dnia. Dziwi mnie tylko ze caly czas bylo dobrze (2-3 miesiace doslownie codziennie byla sprzedaz i nagle dzisiaj info ze ogloszenia naruszaja regulamin).
Tymbardziej ze logowalam sie około polnocy, odpowiedzialam na wiadomosci i bylo ok, a dzis do poludnia nawet sie nie logowalam. Dopiero po tym emailu sprawdzilam co sie dzieje. To tak jakos nagle z nikad sie wzielo...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Domwoz66 Rozumiem, a czy zerkałaś już może do zakładki https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro? Nazbierało Ci się trochę zaległości na saldzie do opłacenia 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów