anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagle dostałem opłatę reklamową w wysokości ponad 1000 zł, na którą nie było mnie stać, nie wiem ską

Jiyudx
#8 Zapaleniec#

allegro不明收费.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Halfrunt
#18 Luminarz#

Zapewne ads, twoje zdjęcie nie jest widoczne dla pozostałych użytkowników, bez zatwierdzenia przez moderację. Złóż reklamacje do Allegro. 

oznacz moderatorów

Jiyudx
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Zacząłem pokazywać darmowe reklamy w interfejsie reklamy produktu i regularnie pokazywałem jakieś stosunkowo niewielkie kwoty na rachunku, takie jak 30 lub 20 juanów, które mogłem zaakceptować, i nagle wychodziłem z rachunkiem na ponad 1000 złotych, którego w ogóle nie mogłem zrozumieć, a nawet nie wybrałbym wysokiego kosztu reklamy 19 złotych

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Jiyudx  osobiście obstawiam że otrzymałeś pakiet darmowych wyróznień kórych nie wyłączyłeś po 10 dniach i naliczyła sie opłata. Jełsi tak to sugeruje szybciutko te wyróznienia wyłaczyć ponieważ za kolejne 10 dni naliczy sie kolejna opłata

No albo jak napisał @Halfrunt  masz włączone ADS ale 1000 zł to już na tyle duża kwota że trudno to nieświadomie zrobić

oznacz moderatorów

Jiyudx
#8 Zapaleniec#

Tak naprawdę zamknąłem pierwszą reklamę polecającą dla wielu produktów, choć pokazuje 0 zł, myślałem, że to korzyść, że właśnie stałem się allegro, pójdę i zastanowię się nad problemem, to był rachunek za reklamę, na który mnie nie było stać

oznacz moderatorów