anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagminna zmiana popularnej trwającej oferty, zmiana zdjęcia, nazwy, powiązania z katalogiem

maczugos
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie, 

Zauważyłam w ostatnim czasie bardzo złe praktyki na które allegro pozwala sprzedającym. Dokładnie chodzi o całkowitą zmianę oferty już trwającej, wypromowanej ( takiej z dużą ilością sprzedanych produktów ) 

Zmiana zdjęcia, tytułu, powiązania z katalogiem. Pytanie w jaki sposób ja jako sprzedający wprowadzając produkt, który jest okresowy np. prezent na walentynki mam konkurować z oferta, która ma sprzedanych ponad 400 sztuk a do niedawna była prezentem na boże narodzenie, przed momentem prezentem na dzień babci a już jest prezentem na walentynki ? 

Rozumiem, że allegro pozwala na edycję oferty ale to co się wyprawia robi się powoli niesmaczne. Ile bym musiał wyłożyć pieniędzy na ads, promowanie aby chociaż w połowie zbliżyć się do ofert, które zmieniają się wraz z kalendarzem. 



oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maczugos czy możesz podać konkretny przykład oferty, która była w ten sposób zmieniana? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maczugos
#8 Zapaleniec#

Pierwsza lepsza oferta, która jest wypromowana : 

https://allegro.pl/oferta/zestaw-na-dzien-babci-i-dziadka-kubki-breloki-cukierki-prezent-dla-dziadko...

Do niedawna zestaw na dzień babci i dziadka kubki obecnie wchodząc w ten link wyżej wyskakuje już oferta na walentynki : 

Zestaw na Walentynki kubki breloki cukierki prezent dla Niej i dla Niego (5298542838846) • Cena, Opi...

Podobnie tutaj : 

https://allegro.pl/oferta/ramka-prezent-dla-babci-i-dziadka-na-pierwszy-dzien-babci-13106594200?navC...

Ramka prezent dla babci i dziadka obecnie wchodząc w ten link mamy zupełnie inną ofertę

Ramka na zdjęcie prezent na walentynki dla niej niego męża żony (prezent na walentynki dla chłopaka ...

Wprowadzając nowy produkt musielibyśmy wywalić cały budżet na ADS na jeden produkt aby chociaż w mniejszym stopniu zrównać się z popularnością konkurencji, która po prostu zmienia sobie całkowicie ofertę i bazuje na dużej sprzedaży. 

oznacz moderatorów

maczugos
#8 Zapaleniec#

@la_nika ktoś zamierza się do tego ustosunkować ? jak dla mnie to zwykłe oszukiwanie i bazowanie na wypromowanej już ofercie. Ktoś zamierza mi zwrócić pieniądze za ADS ? Bo niewielkie mam szanse względem oferty, która cały czas licznik sprzedaży ma ok 200-300 sztuk ? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@maczugos Przekazałam zgłoszone przez Ciebie przypadki do weryfikacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@maczugos a co szkodzi Ci robić tak samo, sam tak robię jak producent zmienia kolor itp. edytuje w istniejącej zdjęcie, tytuł i opis 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów