anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nagminne kupywanie za pomocą multi kont

jarzzzynsky
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Co mogę zrobić z delikwentem, który nagminnie wykupuje mi wszystkie dostępne sztuki towaru za pomocą multikont i ich nie opłaca?
Robi to z premedytacją, bo jak u mnie zakończy się aukcja spowodowana brakiem towaru to wystawia to samo na swoim głównym koncie.

Allegro jest jedynie w stanie blokować konta nierejestrowane !g_ciągcyfr.
Chwała im za to, ale wiele mi to nie zmienia bo za każdym razem to konto jest inne.

Zawieszenie jego głównego konta podejrzewam, że wiele by w tej sytuacji niestety nie zmieniło.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Możesz konta delikwenta wpisywać na czarną listę, a ogólny problem możesz zgłosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=214387b5-397a-4941-9f72-7d844023040c

Jeśli to nie przyniesie poprawy, nic więcej nie zrobisz.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@jarzzzynsky 

Niestety nic nie możesz zrobić. Wykupowanie całego towaru z aukcji i niepłacenie jest ulubionym sposobem walki z konkurencją wśród sprzedawców tego samego towaru (drugim sposobem jest masowe zakładanie sporów transakcyjnych i wystawianie kłamliwych negatywów). Allegro zna sprawę i podobno nawet usiłuje coś z tym zrobić, a tymczasem sprzedawcy upowszechniają na forach internetowych mit kupującego dla zabawy, zapominając o tym, że "kupującym" dowcipnisiem z reguły jest ich kolega sprzedawca z tego samego działu.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów