anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczanie paczek przez Inpost mimo ze wysyłam smart

lombardexpres4
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, dlaczego mimo połączenia konta allegro z managerem paczek i sprzedając paczki w ramach "smart " zacząłem ponosić dodatkowe koszta. Dostaje FV od Inpost na której paczki są naliczane jako normalne paczki a nie "Smart". Mam zaznaczone ze korzystam z "używaj ofert dla sprzedawców allegro".

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

więc zaznacz ,,używaj ofert dla sprzedawców allegro".,,

oznacz moderatorów

heidi_id
#8 Zapaleniec#

Może podaj konkretny przykład. Mimo tego, że masz włączoną opcję SMART, to nie każdy klient ją może mieć i czasami klient normalnie płaci za przesyłkę Inposta, co nalez doliczac do paragonu, faktury dla klienta jako opłata transportowa.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lombardexpres4 poproszę o przykład zamówienia, za które została naliczona opłata. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@lombardexpres4 Trochę to niejasne, co piszesz. Dotyczy tylko niektórych paczek, czy wszystkich? Po drugie, czy sprawdziłeś w danej transakcji, czy przesyłka była Smart, czy może klient za nią zapłacił. Bo na przykład nie ma Smarta, albo zakup był poniżej kwoty uprawniającej - wtedy płaci Tobie, a ty płacisz InPostowi. Po trzecie, przesyłki Smart w ogóle nie są uwzględniane na fakturze, bo  InPost rozlicza się za nie bezpośrednio z Allegro

oznacz moderatorów