anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczenie oplaty za opcje 1 dzień

PolSzyb
#7 Wielbiciel#

Sprzedawałem produkt na **piiip**, Pan poprosił o wystawienie produktu na allegro gdyż ma jakieś punkty ktorymi chciał kupić dany przedmiot, wystawiłem ten przedmiot, widziałem że allegro pobierze 7,4 % prowizji od przedmiotu po kupnie ale cos ustawilem i zostanie pobrane zamiast 280zł- 500zł-gdybym wiedział o takich kosztach to bym nie wystawił sprzedaży-prosze zrobić aby allegro zabrało tylko tą jedna prowizje a nie dwie -wystawienie trwalo 5min i Pan/kupujący od razu kupil przedmiot i za 5 minutowe wystawienie mam zaplacić 500zl?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Halfrunt
#18 Luminarz#

I to się nazywa czysty biznes dla Allegro oczywiście.

To drugie coś to zapewne prowizja od oferty wyróżnionej. 

oznacz moderatorów

PolSzyb
#7 Wielbiciel#

Przedmiot miał być sprzedany od razu po wystawieniu, nie chciałem żadnego wyróżnienia gdyz wiedziałem ze bedzie od rzu kupiony po wystawieniu, kiedys sie wystawiało, opis i tyle a teraz to ok 40min wystawiałem 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wyróżnienie samo z automatu raczej nie wchodzi tylko trzeba samemu je zaznaczyć co być może przez nieuwagę sam zrobiłeś.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Nie ma to jak coś tam poklikać a potem lament bo ja nie doczytałem.

oznacz moderatorów

PolSzyb
#7 Wielbiciel#

A żeś mi zaimponił gosciu, pierwszy raz to robilem nie miałem zbytnio czasu, dziecko na rękach itd...opisałem sytuacje, ppisz hejty na fb, Ty nigdy nie popełnileś blędów-tylko czekałem na jakiegos alfe i omegę-co z wami ludzie, oczekuje na odp moderatora a nie psełdo wachlarzy-nie potrafisz pomóc-nie pisz, hipokryzja życiowa sie znalazła masakra

oznacz moderatorów