anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczona opłata mimo posiadania Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
kubahal6
#8 Zapaleniec#

Witam, 

 

Mimo posiadania 7 dostaw jako sprzedający w ramach Smart i wypełnienia formularza in post zgodnie z danymi z maila musiałem i tak zapłacić za dostawę do odbiorcy. Nie zrobiłem żadnego błędu, kupujący też prawidłowo wybrał dostawę Smart.

O co chodzi? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

A dobrze policzyłeś, nie było anulowania, zwrou itd.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kubahal6 Cześć ponownie 🙂 Poproszę o numer tego zamówienia, sprawdzę co się stało. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kubahal6
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie, to moja pierwsza sprzedaż. Nie wiem jaki numer mam podać? To jest to ogłoszenie gdzie sprzedałem lampy za 700 zł. Wypełniałem formularz bezpośrednio w aplikacji in post podając dane zgodne z danymi z maila i miało automatycznie zrobić darmową dostawę. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kubahal6 Czyli chodzi o sprzedaż na Allegro Lokalnie. 

Etykiet dla paczek z Allegro Lokalnie nie nadajesz z aplikacji InPost ani z Managera InPost, tylko z Allegro Lokalnie. Podsyłam instrukcję, przyda się: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes... 🙂 

W razie dodatkowych pytań daj znać!

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kubahal6
#8 Zapaleniec#

Ok czyli teraz już za późno? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kubahal6 Wciąż możesz wygenerować etykietę z Lokalnie. Nie widzisz takiej możliwości? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kubahal6
#8 Zapaleniec#

Moge ale teraz już sam nie wiem czy mam skorzystać z tej dostawy którą opłaciłem czy generować nową etykietę. Czy można anulować to żeby mi chociaż tej dostawy jednej darmowej nie zaliczyło skoro jej nie użyje 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kubahal6 Możesz zgłosić się z prośbą do InPost o anulowanie etykiety, za którą zapłaciłeś: https://inpost.pl/pomoc-jak-anulowac-etykiete 

A do wysyłki wykorzystaj darmową, smartową etykietę z Lokalnie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Usunęłaś mój wpis?🤔

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Tak, przeniosłam go do archiwum. @kubahal6 jest nowym sprzedającym na Allegro i bałam się, że może źle zrozumieć Twój komentarz (w sprawie nie chodzi o błędnie wygenerowaną etykietę na Lokalnie, tylko niepotrzebną etykietę utworzoną przez aplikację InPostu - a tej niestety nie mogę usunąć dla sprzedającego 😕 )

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów