anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nawet po kilku dniach nowe oferty nie są oglądane

MAMY ROZWIĄZANIE!
LednahCompany
#8 Zapaleniec#

Witam, miałam przerwe w wystawieniach przedmiotów ale sprzedaż była... Teraz wystawiam sporo nowych przedmiotów ale nawet po kilku dniach oglądalności zero, sprzedaży również brak. Zadnych wiadomości od Allegro że coś żle nie było. Co robić w tej sytuacji? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@LednahCompany, otrzymujemy sygnały, że licznik wizyt w niektórych przypadkach nie działa prawidłowo (chodzi o zakładkę Mój asortyment).

Czy mogę Cię prosić o przykładowy numer oferty, której to dotyczy? Pomocny będzie również zrzut ekranu, który to obrazuje. Przekażę Twoje zgłoszenie do działu technicznego. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
LednahCompany
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu 2022-04-25 o 14.35.52.png

oznacz moderatorów
LednahCompany
#8 Zapaleniec#

12083734700 Przykladowy nr. oferty

 

oznacz moderatorów
3Tel_pl
#8 Zapaleniec#

a tak sprawdzałem konto z ciekawości 97,7 ? stary bez smarta zapomnij o sprzedaży 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mr_oma 

Licznik nie działa w większości przypadków. Pierwsze lepsze moje oferty i taki widok w zakładce Mój asortyment:

2022-04-25.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów
3Tel_pl
#8 Zapaleniec#

poczytaj na fb zjednoczeni sprzedawcy jest taka grupa ludzie piszą że obroty na allegro spadły im o 70-80% gość pisze że miał l100 paczek dziennie teraz ma 10-20 🙂 jeden gość na jutubie też mówi że dramat miał 200-300 paczek dzienie teraz ma max 50 🙂  allegro odpisze Ci że wszystko jest okej ale prawda jest taka że ludzie już z allegro uciekli obroty spadły od 90% pewnie na allegro tak że dramat sam sprzedałem firmę gdzie jeszcze w listopadzie firma miała 100 paczek dziennie teraz klientka ma 10-15 szt  sprawdzam komentarze ok sprawdzam jakość okej a sprzedaży jak nie było tak nie ma 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na razie swoje straty niwelują podnoszeniem kosztów obsługi ale i to kiedyś pęknie .Obecnie chyba każdy drobny i nie tylko sprzedawca odczuwa spadek sprzedaży na allegro .Ceny obsługi idą w górę ,sprzedawcy ratując się podnoszą ceny towarów a klient patrzy i widzi że w sklepach stacjonarnych już wiele rzeczy można kupić taniej.

oznacz moderatorów
IZULA50
#11 Animator#

dokładnie tak jak piszesz dodam tylko ze tu był spokój z negocjacją cen a teraz powoli coraz więcej klientów pisze dzwoni i się targuje i trzeba im tłumaczyć ze koszty obsługi allegro są bardzo wysokie a do tego stale rosnące koszty utrzymania firmy  

oznacz moderatorów
LednahCompany
#8 Zapaleniec#

nie ma sprzedazy ale czemy nawet wizyty sa zero z tego samego powodu...?

oznacz moderatorów
3Tel_pl
#8 Zapaleniec#

 z mojego punktu widzienia allegro mnie zablokowało to omijam ten portal nic nie zamawiam dawniej zamawiałem po 3-4 przedmioty w tyg od stycznia nie zamówiłem ani jedne rzeczy nie chodzi o koszty, wole zamówić bez smarta co to dziś 10-30 zł i drożej w sklepi internetowym 

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Licznik z wizytami nie działa dobrze. Mam oferty gdzie jest zero wizyt ale są obserwowane... Jednak szczerze to ogłoszenia na zwykłym portalu ogłoszeniowym mają więcej wejść niż tu jeszcze przed popsuciem licznika. Zresztą nie wiem czy ludzie są wpuszczani na aukcje jakoś seriami. Bo ciągle długo długo nic. A potem nagle w krótkim okresie schodzi kilka przedmiotów, czasem z minutami różnicy... Dziwne to to.

Szczerze to się zaczynam zastanawiać czy portal nie szykuje się do kolejnej sprzedaży np. chińczykom. I stąd takie dziwne zmiany. Bo wygląda to coraz gorzej i oni doskonale o tym wiedzą, a jednak im to wisi...

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Przedmiot można kupić lub obserwować nie wchodząć w ofertę, więc licznik jest do niczego nieprzydatny..

Możesz mieć sprzedane bez wizyty. Zajrzałem na swoje i taki przykład: sprzedane-11, wizyt-8 lub obserwowują-4, wizyt-0.

oznacz moderatorów