anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatyw - Klient nie zgadza się z rozmiarówką

-Butik-Julisia-
#10 Popularyzator#

Cześć - chciałbym usłyszeć Wasze zdanie i poradę.

Bo Allegro znamy - subiektywna ocena ......

Sprzedałem bluzkę dziecięcą ( ponad miesiąc temu )  - rozmiar 86 ( na metce jest inna rozmiarówka  0-1 - gdyż jest to produkt Turecki a oni rożnie oznaczają. )

Oczywiście pisało na aukcji : 

86 (rozmiar z metki 0-1)

Długość całkowita – 35cm

Szerokość między paszkami – 24cm

Długość rękawa zewnątrz/wewnątrz – 29/24cm

 

Dlatego też zadajemy sobie dużo trudu i mierzymy każdą sztukę i przypisujemy do Europejskiej rozmiarówki.

Oczywiście rozmiary realne podajemy także na aukcji aby każdy sobie sprawdzić.

Dodam iż nie ma czegoś takiego jak "wzór" rozmiarów  - każdy producent ma swoje 86 czy tam L-kę czy Xl-kę - czy rozmiar butów - każdy o tym doskonale wie.

Działało przez lata aż do wczoraj - gdzie dostałem negatywa - "zaniżony rozmiar" i 1 gw. za opis

Wysłałem prośbę do sprzedającego o zmianę - zobaczymy.

Oczywiście spytałem Allegro co o tym sądzi ale :

"Bardzo mi przykro, że znalazł się Pan w takiej sytuacji. Komentarz niestety nie nadaje się do usunięcia, ponieważ jest to subiektywne doświadczenie klienta ze sprzedającym. Nawet jeżeli wynika to z niedopatrzenia kupującego. Wychodzimy z założenia, że nie znamy pełnego kontaktu między Państwem i jakimi informacjami wymieniali się Państwo prywatnie. "

Nie mam pretensji do Pani - działa jak Allegro jej nakazało. 

Co Wy o tym sądzicie ? 

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

LEW433
#21 Demiurg#

@-Butik-Julisia- Każdy ma prawo do ochrony swoich praw, zapytałem grzecznie a dostałem odpis który jest kłamstwem, jak ma na to reagować, ktoś szuka prawdy sprawiedliwości a odpowiedzią jest pomówienie! Zapytałem tylko o to co jest w ich komentarzach, możesz to sprawdzić.

oznacz moderatorów

-Butik-Julisia-
#10 Popularyzator#

tak - nie podważam tego. Szczególnie słów o szukaniu sprawiedliwosci 

oznacz moderatorów