anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywna ocena pomimo braku otrzymania towaru

angelikamagda
#8 Zapaleniec#

Witam. Otrzymałam negatywną ocenę od kupującej która wylicytowala przedmiot, minął termin płatności 7 dni, przed upływem terminu wysłałam jej przypomnienie, brak odpowiedzi z jej strony. Oczywiście nie wysłałam jej danej rzeczy. Wystąpiłam o zwrot prowizji. Dziś ta osoba oceniła mnie negatywnie. Jak to możliwe że kupujący może oceniać zakup, za który nie zapłacił?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mwmonety
#21 Demiurg#

no nie da się tego uniknąć ale jak zgłosisz temat do allegro z tymi argumentami powinni ci go anulować a kupującą daj na czarną listę.

oznacz moderatorów

GepardChester7
#7 Wielbiciel#

Miałem podobną sytuację ,napisałem do allegro i anulowali negatywa

oznacz moderatorów

angelikamagda
#8 Zapaleniec#

Już to zrobiłam, tylko obawiałam się, że allegro może takich argumentów nie przyjąć. Dziękuję za odpowiedź! 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący ma prawo do oceny "subiektywnej".

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 Wczoraj było piwko w pracy, a dzisiaj będzie jakaś faza?😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Są trzy fazy .Poczytaj i nawet neutralny czwarty.(dzisiaj także praca)tongue-out

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 To- to wiem. 1 faza- piję 2 faza- podpity 3 faza- nachlany i 4-ta zgon /neutral/🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@angelikamagda No cóż, kolejna niedoróbka allegro - w momencie, gdy nie było płatności i następuje z tego powodu zwrot prowizji, to "kupujący" powinien tracić wszelkie prawa do jakichkolwiek działań związanych z takim zakupem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

angelikamagda
#8 Zapaleniec#

Ale szybko zareagowali, przyjęli mój wniosek  :).

oznacz moderatorów